Informatsioon küpsiste kohta

Kooskõlas selle poliitikaga kasutame terminit „küpsised” (cookies) küpsiste ja muude analoogiliste tehnoloogiate kohta, mida on kirjeldatud ELi direktiivides, mis käsitlevad privaatsuse teemat elektroonilistes sidevõrkudes.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed andmefailid, mille veebilehitseja asetab Teie arvutisse või seadmesse. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejal veebilehel orienteeruda, sellest lähtuvalt ei saa küpsised koguda Teie arvutis või Teie failides sisalduvat teavet.

Hetkel, mil server kasutab veebilehitsejat küpsiste lugemiseks, võivad need soodustada veebilehe mugavamat teenindamist. Kaitstes Teie õigusi privaatsusele, edastab veebilehitseja küpsistele ainult ligipääsu veebilehele.

 

Millisel eesmärgil me kasutame küpsiseid?

Kasutame küpsiseid, et paremini teada, kuidas Teie teete koostööd meie veebilehe sisuga, tänu sellele teadmisele saame parendada meie veebilehte ja muuta selle kasutamise maksimaalselt mugavaks.

Küpsised jätavad meelde Teie poolt kasutatava veebilehitseja tüübi ja täiendava kaitsetarkvara, mis on installeeritud Teie arvutisse. Nad jätavad meelde Teie eelistused, nt keele ja regiooni, mis jäävad vaikimisi sätestatuks, kui Te külastate meie veebilehte uuesti. Küpsised annavad Teile võimaluse anda hinnangut veebilehele ja jätta oma kommentaare.

Mõningad meie poolt kasutatavad küpsised on nn seansiküpsised, st neid kasutatakse seni, kuni Te sulgete oma veebilehitseja. On olemas ka püsiküpsised, mis jäävad Teie arvutisse kauemaks ajaks.

 

Kuidas kasutatakse küpsiseid kolmanda poole poolt?

Mõningate tööriistade teenindamine meie veebilehel vajab tarnijate (kolmandate isikute) kaasamist, nt kui Te külastate veebilehte üleslaaditud videoklipiga või viitega youtube’le. Selline video või viide sellele (ja mis tahes muu kolmandate isikute materjal) võib sisaldada nende lehtede küpsiseid ja Te saate tutvuda nende veebilehtede privaatsuspoliitikaga, et saada teavet küpsiste kasutamise kohta.

 

Kuidas välja lülitada või eemaldada küpsiseid?

Me ei hakka kasutama küpsiseid, et koguda privaatset teavet Teie kohta. Soovi korral saate annulleerida või blokeerida „Natural Pharmaceuticals” või teiste mis tahes kolmandate poolte poolt installeeritud küpsiseid, muutes eelnevalt veebilehitseja sätteid – vaata menüü punkti Abi oma veebilehitsejas, et saada lisateavet. Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et enamik veebilehitsejaid aktsepteerivad küpsiseid automaatselt, nii et kui Te ei anna oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks, saab kohustuslikuks tingimuseks küpsiste eemaldamine või blokeerimine.

Lisaks on Teil võimalik külastada veebilehte www.allaboutcookies.org ja saada üksikasjalikumat teavet, kuidas eemaldada või annulleerida küpsiseid ja saada üldse rohkem teavet küpsiste kohta. Küpsiste kasutamiseks mobiiltelefonides ja nende annulleerimiseks või eemaldamiseks palume tutvuda telefoni kasutusjuhendiga. Samas rõhutame, et küpsistest loobumine ei tähenda, et Te ei saa edaspidi külastada meie veebilehte, kuid mõningad funktsioonid võivad töötada vigadega.