Tooted

OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+ on näidanud väga häid tulemusi Poola ja Leedu turul. Nüüd on see saadaval ka Eestis. OmegaMarine Forte+ kalaõlikapslid, mida on kerge alla neelata, sisaldavad kõrge kontsentratsiooniga oomega-3-rasvhappeid, mis on toodetud Norra lõhe värske õli Xalari baasil. Värsket õli lõhest valmistab turuliider Norra firma Marine Harvest. Lisaks oomega-3-le on OmegaMarine Forte+ kapslid rikastatud D-vitamiiniga. Toidulisand OmegaMarine Forte+ on läbinud väga ranged kvaliteeditestid, mida viis läbi Saksamaal tegutsev uurimisgrupp Arbeitskreis Oomega-3. Võime uhkusega kinnitada, et toode tunnistati kõrgkvaliteetseks.

Multivitamina+

Vitamiinid on vajalikud iga organismi õigeks toimimiseks. Täidavad olulist rolli ainevahetuse protsessis ja oomega-3 rasvhapete asjakohases omandamises. Esinevad organismi funktsioneerimiseks vajalike koensüümide rollis. Arvestades kasu, mida organism vitamiinidega varustamisest saab, soovitame rikastada oma menüüd toidulisandiga.

Hea härra või proua!

 

Anname teada, et alates 10. septembrist 2018. aastal muutub ettevõtte Natural Pharmaceuticals klienditeeninduse aadress. Varasema aadressi Saku 13 A, 4. korrus, 11314 Tallinn asemel on uus aadress:

 

NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENDITEENINDUS
Pärnu mnt. 160
11317  Tallin
Eesti

 

Telefoninumber ja e-postiaadress ei muutu.

 

Palume teil seda arvesse võtta, kui meiega ühendust võtate!

 

Lugupidamisega
Natural Pharmaceuticals tiim