ImuBerin® aastavaru

Tugevdage oma immuunsust!
8 dokumenteeritud koostisosa uudses Norra retseptis.

Me lisasime ühte ImuBerin®  kapslisse bioloogiliselt aktiivsete flavonoidide segu, mis on saadud leedrimarjast, mustikast, vaarikast ja pohlast, mis on tuntud oma traditsioonilise kasutamise poolest muutliku ilmaga perioodidel. Me täiendasime koostist C-ja D-vitamiini, tsingi ja seleeniga, mis toetavad immuunsust, eriti sügisel ja talvel.

Inimese immuunsüsteemi eesmärk on kaitsta keha negatiivse mõjuga välistegurite eest.

Arvatakse, et immuunsuse jaoks on olulised neli vitamiinigruppi: C- ja D-vitamiinid, tsink ja seleen.

Kas teadsite, et uuringud on leidnud, et üks ImuBerin® looduslikest koostisosadest, põldmarjad ja konkreetselt neist saadud ekstrakt, võib leevendada külmetushaiguse sümptomeid ja nakkuse kestust esimese 48 tunni jooksul pärast viirusega kokkupuudet.9

Vitamiin C
Oluline keha immuunsuse jaoks. Tegemist on antioksüdandiga, mis toetab teisi antioksüdante.1

Vitamiin D
Tuntud ka päikesevitamiinina, eriti oluline toidulisand sügisel ja talvel.2

Seleen
Aitab kaitsta keha vabade radikaalide eest.3

Tsink
Nimetatakse elu elemendiks, reguleerib keha peamisi funktsioone.4

Must Leedrimari
Lahutamatu osa meie vanaemade retseptides külmetuse ja gripi vastu; teadusuuringud on leidnud, et metsamarjades sisalduvad flavonoidid pärsivad viiruste sisenemist keharakkudesse.5

Mustikas (mustikas – supertoit)
Metsamarjad sisaldavad suures koguses C-vitamiini, mis on looduslik antioksüdantide allikas ja mis kaitseb meie rakke kahjulike vabade radikaalide eest.6

Vaarikas (Kreeka jumalate mari)
Tänu oma põletikuvastastele omadustele aitab see looduslikult tugevdada immuunsust.7

Pohl (Norra rahvusmari)
Skandinaavia mari, mida seniajani korjatakse käsitsi; sisaldab rikkalikult antioksüdante, nagu C-, A- ja E-vitamiinid ning polüfenoolid.8

1. Carr AC, Maggini S. Vitamin C and Immune Function. Nutrients. 2017; 9(11):1211.
2. Płudowski, P.; Kos-Kudła, B.; Walczak, M.; Fal, A.; Zozulińska-Ziółkiewicz, D.; Sieroszewski, P.; Peregud-Pogorzelski, J.; Lauterbach, R.; Targowski, T.; Lewiński, A.; et al. Guidelines for Preventing and Treating Vitamin D Deficiency: A2023 Update in Poland. Nutrients2023, 15, 695
3. Avery JC, Hoffmann PR. Selenium, Selenoproteins, and Immunity. Nutrients. 2018 Sep 1;10(9):1203.
4. Wessels I, Maywald M, Rink L. Zinc as a Gatekeeper of Immune Function. Nutrients. 2017; 9(12):1286.
5. Mocanu M.L., Amariei S. Elderberries-A Source of Bioactive Compounds with Antiviral Action. Plants (Basel). 2022 Mar 10;11(6):740.
6. Sharma A, Lee H-J. Anti-Inflammatory Activity of Bilberry (Vaccinium myrtillus L.). Current Issues in Molecular Biology. 2022; 44(10):4570-4583. Karlsen A, Paur I, Bohn S.V, et al., editors. Bilberry juice modulates plasma concentration of NF-KB related inflammatory markers in subjects at increased risk of CVD. Eur J Nutr. 2010 2010 February 2;49:345–55. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK92770/?report=reader 9
7. Franck M., de Toro-Martín J., Varin T.V., et al. Raspberry consumption: identification of distinct immune-metabolic response profiles by whole blood transcriptome profiling. J Nutr Biochem. 2022;101:108946.
8. Kowalska K. Lingonberry (Vaccinium vitis-idaea L.) Fruit as a Source of Bioactive Compounds with Health-Promoting Effects-A Review. Int J Mol Sci. 2021;22(10):5126
9. Harnett J., Oakes K., Carè J., Leach M., Brown D., Cramer H., Pinder T.-A., Steel A., Anheyer D. The effects of Sambucus nigra berry on acute respiratory viral infections: A rapid review of clinical studies. Adv. Integr. Med. 2020;7:240–246.

ImuBerin®

KOOSTISOSAD 1 KAPSEL %SPK*
Vitamiin C 80 mg 100
Tsink 10 mg 100
Seleen 55 µg 100
Vitamiin D 5 µg 100
Musta leedrimarja ekstrakt, 80 mg
kus 6,5% antotsüaniide 5,2 mg
Kontsentreeritud mustikamahl, 25 mg
sealhulgas antotsüaanid 0,125 mg
Pohlapulber, 12,5 mg
sealhulgas proantotsüaniidid 0,375 mg
Vaarikaekstrakt, 12,5 mg
kus 0,3% antotsüanidiine , 37,5 µg
5% flavoone 0,625 mg

* Soovitatav päevane kogus

Koostisosad: maltodekstriin, hüdropropüülmetüültselluloos, L-askorbiinhape, musta leedrimarja ekstrakt (Sambucus nigra L.), standardiseeritud 6,5% antotsüaniidide DER 20-22:1 suhtes, inuliin, tsinktsitraat, kontsentreeritud mustikamahl (Vaccinium myrtillus L.), pohlapulber (Vaccinium vitis-idaea L.), vaarikaekstrakt (Rubus idaeus L.), kus 0,3% antotsüaniide, 5% flavoone suhtes DER 10:1, paksendaja (rasvhapete magneesiumisoolad), paakumisvastane aine (ränidioksiid), kolekaltsiferool, naatriumseleniit, värvaine: peedipunane, betaniin.

Soovitatav päevane kogus: 1 kapsel.

Hoiatus: Ärge ületage soovitatavat päevast annust.

Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on väga olulised.

ImuBerin® on C-vitamiini allikas. Vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele on C-vitamiini soovitatav päevane kogus 80 mg. Tarbides 1 ImuBerin® kapsli on soovitatav päevane tarbimine 100% ulatuses kaetud.

ImuBerin® on tsingi allikas. Vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele on tsingi soovitatav päevane tarbimine 10 mg. Tarbides 1 ImuBerin® kapsli on soovitatav päevane tarbimine kaetud 100% ulatuses.

ImuBerin® on seleeni allikas. Vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele on seleeni soovitatav päevane tarbimine 55 µg. Tarbides 1 ImuBerin® kapsli on soovitatav päevane tarbimine kaetud 100% ulatuses.

ImuBerin® on D-vitamiini allikas. Vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu (EL) määrusele on D-vitamiini soovitatav päevane tarbimine 5 µg. Tarbides 1 ImuBerin ® kapsli on soovitatav päevane tarbimine kaetud 100% ulatuses.

Allikas: Euroopa Parlamendi ja nõukogu 25. oktoobri 2011. aasta määrus (EL) nr 1169/2011.

Hoiustamine: Hoiustada toatemperatuuril, väikeste laste käeulatusest eemal. Hoida eemal kuumusest ja valgusest.

Tootmispartii number ja kõlblikkusaeg: vt. pakendil.

Tootja:
Pharmatech AS
Vallehellene 4, 1664 Rolvsøy, Norra

Ettevõttele: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 28 02-672 Varssavi, Poola

ImuBerin ® on Eestis ametlikult registreeritud toidulisand.

1. Klient peab olema teo- ja õigusvõimeline täisealine isik.
2. Toidulisandi ImuBerin® aastavaru koguhind on 358,80 EUR, mis on arvetel jagatud kaheteistkümneks võrdseks osaks (29,90 EUR kuus).
3. Toote saatekulud tasub Natural Pharmaceuticals.
4. Maksetähtajad on märgitud müügidokumendi tagaküljel olevas maksegraafikus.
5. Osamaksed tuleb tasuda müügidokumendil märgitud pangakontole. 
6. Kliendil on igal hetkel õigus edasistest saadetistest loobuda, teatades sellest telefonitsi või kirja teel.
7. Kliendil on õigus põhjust märkimata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamise kuupäevast. Sellisel juhul tuleb tellitud kaup tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest.
8. Tehingust taganemise korral peab klient kandma toote tagasisaatmise kulud.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid.

Sektsioonist “Privaatsuspoliitika” leiate meie kodulehelt www.omegamarine.ee rohkem informatsiooni. Andmekaitseametnikuga saate ühendust võtta aadressil – dpo@omegamarine.ee.

Üldtingimustega saad tutvuda siin.

ImuBerin® aastavaru


  Seoses sellega, et olete tellinud meie tooteid, sooviksime hoida Teid kursis meie eripakkumistega ja anda informatsiooni uute toodete kohta. Seetõttu, tuginedes meie õigustatud huvile, kasutame Teie e- posti aadressi ja telefoni numbrit Teile nimetatud informatsiooni ja pakkumiste edastamiseks. Kui Te ei ole huvitatud meie pakkumiste saamisest, on Teil õigus neist keelduda, kasutades iga järgneva pakkumise lõpus olevat „loobun pakkumistest“ linki või saates e-kirja aadressil dpo@omegamarine.ee. Meie õigustatud huvi ja Teie õiguste kohta täiendava info saamiseks palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.


  Üldtingimused tavamüügiks

  Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Domaniewska tee 28, 02-672 Varssavi, Poola. KMK reg. nr. 30329386-2-51

  1. Mõisted

  Käesolevates Üldtingimustes kasutatavad mõisted:

  Ostja: füüsiline või juriidiline isik, kes tellib Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.-lt tooteid ja/või toidulisandeid.

  Tooted: NP poolt pakutavad tooted ja/või toidulisandid.

  NP: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Poolas registreeritud äriühing registrikoodiga 0000343007.

  2. Üldsätted

  Käesolevad Üldtingimused kehtivad kõigile Ostja poolt esitatud Toodete tellimustele. Ostja võib Tooteid tellida veebilehelt www.omegamarine.ee või interneti, kirja (kupongide) või klienditeeninduse (telefoni) kaudu eraldi esitatud ostutellimuste alusel. Ostja tellimuse kättesaamisel loetakse, et Ostja ja NP vahel on sõlmitud müügileping (Leping) tellimuses toodud Toodete suhtes.

  3. Isikuandmed ja nende kasutamine

  NP töötleb Ostjate isikuandmeid isikuandmete kaitse üldmääruses ning muudes kohalduvates õigusaktides sätestatud nõuete kohaselt ning vastavalt NP privaatsusteates www.omegamarine.ee toodud tingimustele.

  4. Tellimused

  Iga tellimusega määratakse kindlaks Toote kapslite hulk kindla ajavahemiku – üks kuu, kaks kuud või üks aasta või mõni muu NP poolt määratud ajavahemik – vältel.

  Tellimuse andmed salvestatakse NP kliendiregistrisse.

  a) Täiendavad perioodilised tellimused

  Pärast esimest (reklaamtoote) tellimust on Ostjal võimalus tellida Toote kapsleid perioodiliselt ühe või kahe kuu kaupa. Täiendava tellimuse korral saadetakse Ostjale Toote kapsleid 60 või 120 kapsliga /tabletti. Tootekomplekte seni, kuni Ostja esitab käesolevates Üldtingimustes nimetatud kontaktide kaudu avalduse tellimuste lõpetamiseks.

  b) Aastane tellimus

  Aastase tellimuse puhul saadetakse Ostjale ühekordne 360/720 kapslit/tabletti sisaldav Toote komplekt. Ostjaga lepitakse kokku 12 kuud kestev igakuuline makse, mis põhineb NP poolt väljastatud arvel.

  Ostjal on õigus tagastada Toode 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Tagastatav Toode peab olema kahjustamata ja pakend avamata. Sel juhul ei ole Ostjal kohustust tellitud Toote eest tasuda. Ostjal ei ole õigus ostust taganeda, kui Toote pakend on avatud või kahjustatud.

  Ostjal on õigus tühistada Toodete tellimused telefonil: +372 6743068, kirjaliku avaldusega posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia või e-kirja teel aadressil: info@omegamarine.ee.

  NP pakendab tellitud Tooted hoolikalt peale kvaliteedikontrolli ja toimetab koos arvega Ostja poolt antud aadressil.

  5. Kohaletoimetamine

  Tooted tarnitakse Ostjale posti teel, aastase komplekti korral tähitud postiga, kasutades NP poolt määratud postiteenuse osutajat. NP tarnib tellitud Tooted vastavalt enda või oma tarnijate laoseisule. Kui tellimust ei saa täita puuduliku laoseisu tõttu, tarnitakse esmalt Tooted, mis on laos saadaval. NP teavitab Ostjat, kui Toote tellimust ei ole võimalik täita. NP maksab Ostjale raha tagasi juhul, kui Ostja on juba sellise Toote eest tasunud. Ühe Toote kättetoimetamise ebaõnnestumine ei mõjuta Ostja teiste tellimuste täitmist. Juhul, kui Toode ei ole NP või tema tarnija laos pikemat aega saadaval ning NP ei ole võimeline tellimust täitma 30 päeva jooksul alates Tellimuse esitamisest, on NP-l õigus ühepoolselt Lepingust taganeda.

  6. Makse

  Ostja tasub tellitud Toodete eest NP poolt veebilehel www.omegamarine.ee toodud hinna, ostutellimuse vormil näidatud hinna või telefoni teel kokkulepitud hinna (st sõltuvalt tellimise viisist).

  Ostja tasub iga kaubasaadetise eest pärast Toote kättesaamist ülekandega vastavalt lisatud arvele.

  Ostjatele mugavuse tagamiseks on täiendava tooterühma artikli eest võimalik tasuda maksetähtajaga 14 päeva, vastavalt kohaletoimetatud arvele.

  Esimese (reklaamtoote) tellimuse korral tasub Ostja Toote pakendamis- ja tarnekulud, täiendavate tellimuste korral pakendamis- ja tarnekulud puuduvad.

  7. Hinnamuutused

  NP teavitab alati Ostjat võimalikest hinnatõusudest.

  8. Taganemisõigus

  Ostjal on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast tellitud üksiku Toote või Tooterühma esimese artikli kättesaamist tingimusel, et Toode ning selle pakend on kahjustamata ja avamata.

  Ostja, kes on tellinud Tooteid Tooterühmade kaupa, on lisaks õigus igal ajal tühistada tellimus üksiku Tooterühma suhtes. Ostjal ei ole kohustust osta Tooterühma kuuluvaid täiendavaid Tooteid.

  Ostja teavitab NP-d Lepingust taganemisest ja tulevaste tarnete tühistamisest posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia, e-posti kaudu: info@omegamarine.ee või helistades klienditeeninduse numbril: +372 6743068.

  Ostja taganemisel Lepingust on Ostja kohustatud tagastama kättetoimetatud Tooted NP-le 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. NP maksab Lepingust taganenud Ostjale tagastatud Toodete eest tasutud summa tagasi 30 päeva jooksul pärast Toodete kättesaamist.

  Kui Ostja tühistab üksiku Toote tellimuse või perioodilise tellimuse ning tagastab NP-le viimati kättetoimetatud Toote, tasub Ostja tagastus- ja tarnekulud igal juhul.

  9. Õiguskaitsevahendid

  Ostja õiguste rikkumisel on Ostjal õigus kasutada kõiki seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

  NP vastutab puuduste eest Lepingu täitmisel (defektsed või valed Tooted), kui puudus tekkis Toote tarne ajal või enne seda. Mittekohase täitmise korral on Ostjal õigus nõuda Toodete parandamist, asendamist või taganeda Lepingust. Puudusega Tooted tuleb tagastada järgmisel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia. NP palub enne Toote tagastamist Ostjatel võtta ühendust klienditeenindusega.

  Kui NP ei vasta Toote asendamise nõudele 14 päeva jooksul, loetakse Ostja sellekohane palve aktsepteerituks. Uue Toote kohaletoimetamise kulud hüvitab NP.

  10. Muud tingimused

  Pooled lahendavad vaidlused läbirääkimiste teel. Ostja, kes on tarbija, võib esitada kaebuse Tarbijakaitseametile.

  Käesolevates Üldtingimustes reguleerimata küsimustes kohaldatakse Eesti seadust, s.h. võlaõigusseadust ja tarbijakaitseseadus ning teisi kauba müüki ning poolte vahelist õigussuhet reguleerivaid õigusakte.

  NP jätab endale õiguse ühepoolselt muuta käesolevaid Üldtingimusi. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest veebilehel www.omegamarine.ee

  Käesolevad Üldtingimused on kättesaadavad aadressil: www.omegamarine.ee

  Viimati uuendatud: 2018