Kvaliteet

Orivo

OmegaMarine Forte+ on esimene ülemaailmne  lõhelt saadud oomega-3-rasvhapetega rikastatud toidulisand, mis on saanud Orivo (endise nimega OmegaVeritas) rahvusvahelise autentsuse sertifikaadi. OmegaMarine Forte+ on läbinud Orivo individuaalsed kontrollid, milleks kasutati kõige uuemaid laboritehnoloogiaid. Sertifikaat kinnitab OmegaMarine Forte+ oomega-3-rasvhapete naturaalsuse ja kõrge kvaliteedi. OmegaMarine Forte+ koosneb 35% looduslikust lõheõlist ja 65% kontsentreeritud kalaõlist.

Maailma esimese lõheõli brändina on OmegaMarine Forte+ autentsus nüüdsest Orivo (endise nimega OmegaVeritas) poolt kontrollitud sõltumatu kolmanda osapoole autentsuse testiga. Seega saab bränd kanda Orivo sümboolikat, mis tõendab, et selles tootes on kasutatud kvaliteetset ja autentset lõheõli.

Orivo pakub laboratoorseid teenuseid merekalade oomega-3-rasvhapete autentsuse testimiseks. Testimise tehnoloogia, mille on välja töötanud Norra uurimisorganisatsioon SINTEF, tugineb heaks kiidetud NMR ja GC tehnoloogiate ja tugeva andmebaasi ning analüüsi algoritmide koondamisel. Orivo suudab kindlaks teha merekala liigi ja päritolu piirkonna kinnitatud kvaliteediga valikuuringu protokollide kaudu. Norras Moldes asuv Orivo pakub globaalsele turule sõltumatu kolmanda osapoolena verifitseerimistesti, et täita tarbijate nõudlust ehtsa ja keskkonnasõbraliku oomega-3-rasvhappe järgi.

www.orivo.no

 

ORIVO with test nr