Klientide tagasiside

“Elan aktiivset elu ja üritan enda eest võimalikult hästi hoolt kanda. Tean, kui tähtis on meie organismi jaoks õige toit, seetõttu üritan jälgida, mida söön. Kahjuks ei armasta ma kala. Olen leidnud aga viisi, kuidas varustada oma organismi vajaliku hulga oomega-3-rasvhapetega. Leidsin enda jaoks OmegaMarine Forte+ kapslid. Tänu kahele kapslile päevas saab minu organism vajalikul hulgal oomega-3-rasvhappeid ning toetan sellega oma südame ja aju tööd ning nägemist.”

Liivia, 43, Tallinn

Liivia

“OmegaMarine Forte+ kapslitest kuulsin oma sõbrannalt. Otsustasin ka neid proovida. Kapslid on väikesed ja neid on kerge neelata. Tahan oma südame eest hoolitseda, oomega-3-rasvhapped aitavad mul säilitada korrapärast südame tööd. Lisaks oomega-3-rasvhapetele sisaldab OmegaMarine Forte+ ka D-vitamiini. Tänu sellele tugevdan ka oma immuunsust.”

Malle, 73, Tallinn

Malle

“Ma olen palju kuulnud oomega-3-rasvhapete kasulikust toimest organismile. Kui mulle helistas konsultant ja tegi ettepaneku proovida OmegaMarine Forte+, siis nõustusin meelsasti. See oli õige otsus! Kapslid toimetatakse regulaarselt mulle otse koju. Kui ma peaksin ümber mõtlema, siis saan igal hetkel saadetisest loobuda, tagastades avamata pakendi, ja loomulikult ma selle eest rohkem edasi maksma ei pea. Hindan head kvaliteeti ja mugavust, seetõttu manustan igal hommikul kaks OmegaMarine Forte+ kapslit.”

Linda, 45, Tallinn

Linda

“Ma tean, et oomega-3-rasvhapped on kasulikud meie ajule ja seepärast võtan ma iga päev kaks kapslit OmegaMarine FORTE+ toidulisandit. Natural Pharmaceuticals toob kapslid otse mulle koju kätte, ma ei pea muretsema, et need mul otsa lõppevad.”

Eilin, Haabneeme

“Ma olen Natural Pharmaceuticalsi püsiklient. Kui ma täna vaatan tagasi, siis võin kinnitada, et tegin õige otsuse oma tervise seisukohast. OmegaMarine FORTE+ kapsleid võtavad kõik mu pereliikmed. See on meie lemmik! Soovitan julgelt seda toidulisandit, see on väga kvaliteetne!”

Heili, Pala

“Ma usaldasin Natural Pharmaceuticalsi toidulisandit ning sellest ajast võtangi OmegaMarine FORTE+ kapsleid iga päev. Sügisesed ja talvised päikesevaesed päevad ei valmista minu tervisele mingit ohtu. Seda just seetõttu, et OmegaMarine FORTE+ varustab minu keha regulaarselt vajalike oomega-3-rasvhatepe ja D-vitamiiniga.”

Svetlana, Maardu