Meie firma

Natural Pharmaceuticals – meie ajalugu

Firma Natural Pharmaceuticals tekkis Norra investorite Knut-Erik Karlseni, Ole Bjørn Fausa ja Reidar Nilseni kahekümneviieaastase kogemuse baasil. Nad on oma karjääri algusest tegelenud toidulisanditega ning merekala toiteväärtuste ja eeliste kasutamisega.

Olulisel kohal on olnud ka firma asutajate peretraditsioonid ning nende sügav usk oma missiooni, mille järgi kala söömine on tervisele väga kasulik ja terve püsimise aluseks on just kala söömine. Ole Bjørn Fausa ja firma peadirektori Jonas Törnquisti vanaema ja vanaisa olid kalamehed ning nende pered elatusid kalapüügist.

Looduse annid, mida norrakad on kasutanud oma köögis mitmete sajandite jooksul, ilmuvad uuesti paljude inimeste laudadele kogu Euroopas ja maailmas. Seetõttu, kasutades meie mitmeaastaseid kogemusi, soovime jagada oma tooteid Teiega.

Meie firma kultuur – kutsume koostööle

Natural Pharmaceuticalsi töötajad on veendunud, et igal inimesel meie organisatsioonis on soov end professionaalselt areneda ning võimalus muuta meie äriprotsesse veel paremaks.

Soovime, et iga töötaja osaleks firma eesmärkide määramises ja kohustuste täitmises. Iga meie organisatsiooni töötaja annab oma panuse meie äri globaalsete eesmärkide saavutamisse.

Meie töökultuur avaldub selles, kuidas me töötame – energia, kire ja austusega individuaalsuse vastu. Peame silmas koostööd ja head juhtimist. Niimoodi loome usaldust, orienteerume klientidele ja püüame kogu aeg areneda. Oleme veendunud, et maksimaalne kaasamine, avatud dialoog ja tagasiside on ilmtingimata vajalikud.

Investorid

Knut-Erik Karlsen_2

Knut-Erik Karlsen on Skandinaavia turul ühe suurima toidulisanditega, sh oomega-3, tegeleva firma asutaja, tal on 30-aastane kogemus sellel alal.


Ole Bjørn Fausa

Ole Bjørn Fausa töötas Norra kalatööstuses ja teab, kui oluline on süstemaatiliselt tarbida kala. Seepärast investeerib ta aktiivselt toidulisandisse oomega-3.


Reidar Nilsen_2

Reidar Nilsen töötas Norra kalatööstuses ja teab, kui oluline on süstemaatiliselt tarbida kala. Seepärast investeerib ta aktiivselt toidulisandisse oomega-3.

Juhatus

jonas-200-300

Jonas Törnquist on firma direktor ja seotud ettevõtete juht.