Meist

Meie ajalugu ja filosoofia

Norra on maa, kus inimesed ja loodus kuuluvad ühte. Elame looduse keskel, ammutades tervist selle jõust ja rikkusest. Norra ilu peitub fjordides, sinises meres, võrratutes vaadetes ning tervetes ja tugevates inimestes.

Meie vanemad ja vanavanemad püüdsid kala läbipaistvast, puhtast veest, puhkasid, hingates saastamata õhku, nad olid terved ja tegusad ka vanemas eas. Lihtne ja tervislik toit on meie perede, nagu ka teiste norralaste traditsiooniks. See on imetlusväärne, et karm loodus, mille keskel oleme sunnitud elama, on mõjutanud meie elu filosoofiat.

Meie veendumused

Arvame, et hea tervise võtmeks on õige toitumine ja elamine kooskõlas loodusega. Meie põhieesmärk on hoolitseda klientide tervise ja heaolu eest. Anname endale aru, et kõik, sõltumata vanusest, vajavad tarka ja hästi tasakaalustatud toitumist.

Meie hinnangul võib ja peab andma teadmisi õigest toitumisest juba väikestele lastele. Väikesele lapsele, kes saab õiget toitu, on tagatud vajalik areng. Õige toitumise õpetamine kaitseb lapsi ka mitmete erinevate haiguste eest. Selline profülaktika peab algama võimalikult vara.

  • Seisukoht – teistsuguse tuleviku loomine

    Natural Pharmaceuticals püüab saavutada juhtiva positsiooni oomega-3 pakkumise alal. Selle eesmärgi saavutamiseks pakume kõrge kvaliteediga toodet, ning teavitame inimesi meie toodete eelistest. Täidame oma ülesannet kire ja energiaga, austades sügavalt meie kliente.”
    Jonas Törnquist
    Natural Pharmaceuticals Group peadirektor

Meie missioon

Soovime Teile tutvustada tähtsat toidulisandit, mis sisaldab oomega-3 rasvhappeid. Meil on rõõm teile teatada, et meie tooted on turul parimate seas. Meid usaldavad sajad tuhanded inimesed, kes kasutavad meie tooteid iga päev ja tunnevad rõõmu eelistest, mida annavad oomega-3 ning EPA ja DHA rasvhapped.

Pakume Teile kõrgeima kvaliteediga tooteid väga mugava kättetoimetamisviisiga – otse Teie koju. Meie innovaatiline tehnoloogia lubab pakkuda Teile toidulisandit, mis vastab iga oma tervist väärtustava inimese vajadustele.

Oomega-3 rasvad peavad olema meie igapäevase toitumise osaks. Kaasaegses maailmas on meil harva võimalik serveerida roogasid, mis rahuldaksid täiel määral perekonna vajadusi toitumise osas. Probleem on ka selles, et peredes süüakse liiga vähe kalaroogasid.


Tervislikku ja keemiliselt töötlemata toitu asendatakse üha rohkem vähese toiteväärtusega toiduga, mille tõttu me ei saa piisavalt mineraale, aga eelkõige oomega-3 rasvhappeid. Et varustada oma organismi tervisele vajalike vitamiinide ja mineraalidega, soovitatakse kasutada süstemaatiliselt toidulisandeid.

Norra kuulub riikide hulka, kus elanikud söövad kõige rohkem kala. Lisaks sellele, hoolitseb iga norrakas oma tervise eest ja rikastab oma organismi oomega-3 rasvhapetega. Töötame erinevates Euroopa paikades, kus hinnatakse meie kirge ja kogemusi.

Meie unistus on, et inimesed kasutaksid meie teadmisi ning keskenduksid oma plaanide ja unistuste täideviimisele. Aga eelkõige – valiksid tervisliku eluviisi.