Sotsiaalsed kohustused

Natural Pharmaceuticalsi sotsiaalsed kohustused on tekkinud meie nägemuse, äristrateegia ja ambitsioonide baasil. Need tulenevad meie äritegevuse põhisuunast ja meie omanike, meeskonna ja klientide ootustest ning meie peamistest väärtustest ja korporatiivsest kultuurist.

Usume siiralt, et meie lähenemine aitab võita klientide usaldust, aitab kaasa väärtuste loomisele meie ja Natural Pharmaceuticals firmade grupi klientide heaks ning võimaldab meil anda oma panuse sellesse, mis on tähtis igapäevaelus. Näiteks tahaksime õpetada inimestele, kuidas elada tervislikult ja aidata osa saada tervisliku eluviisi olemusest. Selleks otsustasime toetada allpool toodud initsiatiive:

AED – Automaatsed kehavälised defibrillaatorid

Tänapäeval muutub meie eluviis kiiresti. Just sel põhjusel oleme veendunud, et inimeste teavitamine automaatsete kehaväliste defibrillaatorite (AED) tähtsusest ja nende kasutusviisi õpetamine võib aidata paljusid ning muuta meie igapäevaelu. Lisaks sellele usume, et oluline on õpetada inimestele, kuidas osutada esmaabi. Need põhimõtted aitavad meil tõsta turvalisuse taset avalikes kohtades ning aidata kaasa meie tegevusele inimelude päästmisel. Just seetõttu annetame rahalisi vahendeid AED seadmete ostmiseks, paigutades need rahvarohketesse kohtadesse, kus need võivad enim elusid päästa.

Praegusel hetkel oleme võimelised annetama rahalisi vahendeid AED seadmete ostuks turgudele, kus me aktiivselt tegutseme ja meie missioon on seda tegevust jätkata.

TRAINING_1

ACTION_1.jpg

Hea härra või proua!

 

Anname teada, et alates 10. septembrist 2018. aastal muutub ettevõtte Natural Pharmaceuticals klienditeeninduse aadress. Varasema aadressi Saku 13 A, 4. korrus, 11314 Tallinn asemel on uus aadress:

 

NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENDITEENINDUS
Pärnu mnt. 160
11317  Tallin
Eesti

 

Telefoninumber ja e-postiaadress ei muutu.

 

Palume teil seda arvesse võtta, kui meiega ühendust võtate!

 

Lugupidamisega
Natural Pharmaceuticals tiim