Sotsiaalsed kohustused

Natural Pharmaceuticalsi sotsiaalsed kohustused on tekkinud meie nägemuse, äristrateegia ja ambitsioonide baasil. Need tulenevad meie äritegevuse põhisuunast ja meie omanike, meeskonna ja klientide ootustest ning meie peamistest väärtustest ja korporatiivsest kultuurist.

Usume siiralt, et meie lähenemine aitab võita klientide usaldust, aitab kaasa väärtuste loomisele meie ja Natural Pharmaceuticals firmade grupi klientide heaks ning võimaldab meil anda oma panuse sellesse, mis on tähtis igapäevaelus. Näiteks tahaksime õpetada inimestele, kuidas elada tervislikult ja aidata osa saada tervisliku eluviisi olemusest. Selleks otsustasime toetada allpool toodud initsiatiive:

AED – Automaatsed kehavälised defibrillaatorid

Tänapäeval muutub meie eluviis kiiresti. Just sel põhjusel oleme veendunud, et inimeste teavitamine automaatsete kehaväliste defibrillaatorite (AED) tähtsusest ja nende kasutusviisi õpetamine võib aidata paljusid ning muuta meie igapäevaelu. Lisaks sellele usume, et oluline on õpetada inimestele, kuidas osutada esmaabi. Need põhimõtted aitavad meil tõsta turvalisuse taset avalikes kohtades ning aidata kaasa meie tegevusele inimelude päästmisel. Just seetõttu annetame rahalisi vahendeid AED seadmete ostmiseks, paigutades need rahvarohketesse kohtadesse, kus need võivad enim elusid päästa.

Praegusel hetkel oleme võimelised annetama rahalisi vahendeid AED seadmete ostuks turgudele, kus me aktiivselt tegutseme ja meie missioon on seda tegevust jätkata.

TRAINING_1

ACTION_1.jpg