Tootmine

Meie tooteid valmistatakse Norras Pharmatech AS-i poolt, firmal on laiaulatuslik kogemus kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmises. Firma asutati 1987. aastal ja praegu on see üks juhtivatest toidulisandite tootjatest Norras ja Skandinaavias.

Pharmatech asub tunnisõidu kaugusel Oslost. Kaasaegne tootmiskompleks hõlmab peaaegu 20 000 ruutmeetrit ja annab tööd 85-le töötajale, kes toodavad ühte parimatest oomega-3 toodetest. Norra Toiduohutuse Ameti kinnitab Pharmatech AS-i kõrget standardit ja tootmist vastavalt kehtivatele EL eeskirjadele.

Kogu tootmisprotsessi jooksul kontrollib Pharmatech pidevalt meie toodete kvaliteeti, toetudes maailma kõrgeimatele standarditele, ja uuendab pidevalt oma tehnoloogiaid.

Uus ja kaasaegne labor, mis asub firma tootmiskompleksis, tagab tootmisprotsessi pideva kontrolli ja garanteerib, et vabrikust väljuvad ainult kõrge kvaliteediga tooted.

Tootmine

Hea härra või proua!

 

Anname teada, et alates 10. septembrist 2018. aastal muutub ettevõtte Natural Pharmaceuticals klienditeeninduse aadress. Varasema aadressi Saku 13 A, 4. korrus, 11314 Tallinn asemel on uus aadress:

 

NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENDITEENINDUS
Pärnu mnt. 160
11317  Tallin
Eesti

 

Telefoninumber ja e-postiaadress ei muutu.

 

Palume teil seda arvesse võtta, kui meiega ühendust võtate!

 

Lugupidamisega
Natural Pharmaceuticals tiim