SALVESTA OMA TULEMUS

Kas saate piisavalt oomega-3 rasvhappeid?

Täname meie küsitlusele vastamise eest!

Vaadake oma tulemusi allpool!

 • 1/ 4

  Mitu portsjonit valget kala (merikeel, tursk, tilaapia, kalapulgad, krevetid jne) olete söönud viimase nädala jooksul?

 • 2/ 4


  Mitu rasvase kala (lõhe, tuunikala, sardiinid) portsjonit olete viimase nädala jooksul tarbinud?

 • 3/ 4

  Mitu EPA’t või DHA’d, sealhulgas kala-, krill- või vetikaõli, sisaldavat tabletti olete viimase seitsme päeva jooksul võtnud?

 • 4/ 4

  Mitu portsjonit oomega-3-rasvhapetega rikastatud mahla, piima või margariini olete viimase seitsme päeva jooksul tarbinud?

 • Teietarbimine

  TEIL ON VAJA ROHKEM!

  Hea!

  Suurepärane!

  Teie hinnanguline tarbimine: 0mg/päevas

250mg/päevas on EFSA ja WHO soovitus
500mg/päevas ISSFAL’i soovitus
Alusta algusest

Palju õnne!

Soovitused

Soovitused

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslitPalju õnne! Teie hinnanguline EPA ja DHA oomega-3-rasvhapete tarbimine on tõenäoliselt suurem kui 500 mg päevas, kogus mida on soovitanud rahvusvaheline rasvhapete ja lipiidide uuringute selts (ISSFAL), organisatsioon mille teadlased on keskendunud rasvhapete nagu oomega-3 uurimisele.

Enamiku inimeste toitumine muutub nädalast nädalasse, ehk kui olete jõudnud eesmärgini tarbides 500 mg päevas, siis jätkake EPA ja DHA tarbimist. Tarbitud oomega-3-rasvhappeid lähevad Teie rakkudesse,  aidates neil töötada efektiivselt, ning seda on võimalik mõõta oomega-3 vereanalüüsiga. Lisainformatsiooni võite leida meie KKK leheküljelt.

 

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslitTeie EPA ja DHA oomega-3-rasvhapete tarbimine on suure tõenäosusega üle 250 mg päevas. Hea uudis on see, et te tõenäoliselt tarbite minimaalse koguse vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) soovitusele ning Euroopa Toiduohutusameti (EFSA – toidu ja söögi ohutuse riski hindamisega seotud organisatsioon) soovitatud päevase koguse.

Te tarbite piisava koguse DHA´d ja EPA’d, et teie aju ja silmade ning ka südame töö toimiks normaalselt. Kui te olete selles vahemikus, siis peaksite mõtlema veel ühe rasvase kala toidukorra lisamisele nädalas, sest see annab täiendavat EPA’t ja DHA’d, et jõuda 500 mg tarbimiseni päevas (ISSFAL soovitus).

Enamik oomega-3 toidulisandeid sisaldab rohkem kui 250 mg EPA’t ja DHA’d portsjoni kohta, nii et ühe toidulisandi võtmine päevas võib aidata teil jõuda eesmärgini. Tarbitud oomega-3-rasvhappeid lähevad Teie rakkudesse,  aidates neil töötada efektiivselt, ning seda on võimalik mõõta oomega-3 vereanalüüsiga. Lisainformatsiooni võite leida meie KKK leheküljelt.

 

OmegaMarine FORTE+, 60 kapslitTeie hinnanguline EPA ja DHA oomega-3-rasvhapete tarbimine on väiksem kui 250 mg päevas, vähem kui on soovitanud Euroopa Toiduohutusamet (EFSA) ja Maailma Terviseorganisatsioon (WHO). Üritage seda suurendada!

Oomega-3-rasvhapped on olulised teie silmade, aju ja südame heaks. Te peaksite kaaluma oma EPA ja DHA oomega-3-rasvhapete tarbimise suurendamist, süües kaks portsjonit rasvast kala nädalas, võttes oomega-3 lisandeid või lisades oma menüüsse oomega-3-rasvhapetega rikastatud tooteid.

Kuna teie tarbitav kogus on nii madal, siis võite kaaluda arstiga konsulteerimist ja vereanalüüsi tellimist seoses oomega-3-rasvhapete liiga madala tasemega. Tarbitud oomega-3-rasvhappeid lähevad Teie rakkudesse,  aidates neil töötada efektiivselt, ning seda on võimalik mõõta oomega-3 vereanalüüsiga. Lisainformatsiooni võite leida meie KKK leheküljelt.

Kuidas me arvutasime

Selleks, et teie tulemused oleksid võimalikult täpsed, vaatasime me erinevaid EPA ja DHA allikaid ning lõime keskmised väärtused mida kasutasime antud testis. Kuigi me teame, et see ei ole täpne teadus, sest näiteks enamik inimesi ei mõõda oma portsjoni suurusi, siis siin on lühike ülevaade numbritest mida me kasutasime teie tulemuse arvutamiseks:

Salvesta oma tulemus

Jaga