CalciumControl™ aastavaru

CalciumControl™ on meie uudne toode! See on kaasaegne toidulisand, mis põhineb Norra koostisel ja on 100% luudele keskendunud.

CalciumControl™ i põhikoostisosaks on ainulaadne merekaltsium Aquamin® – seda saadakse Islandi ümbruse vulkaanilisel merepõhjal kasvavast Lithothamnium calcareum punasest merevetikast.

Vetikate elu arktilistes külmades vetes on võimaldanud neil absorbeerida parimat ookeanist – üle 70 mikrotoitaine, mis rikastavad CalciumControl™-i veelgi enam. Koos toimivad nad täiuslikus sünergias, et suurendada kaltsiumi imendumist organismis.

D-vitamiin koos kaltsiumiga on äärmiselt oluline duo luude tervise jaoks. See vitamiin mõjutab kaltsiumi biosaadavust . Öeldakse, et see on isegi vajalik selle elemendi korralikuks imendumiseks.

 • Vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi normaalsele imendumisele/ärakasutamisele
 • Vitamiin D aitab kaasa normaalsele vere kaltsiumisisaldusele
 • Vitamiin D aitab hoida luid ja hambaid normaalsena

CalciumControl™ toidulisandis leiduva mangaani ja C-vitamiini ülesanne on toetada veelgi enam meie luude tervist.

C-vitamiin aitab kaasa kollageeni sünteesile, mis on äärmiselt oluline valk ja ühtlasi liigeste ja luude koostisosa. Selle optimaalne varu võib tulla kasuks nende tervisele.
Mangaan on omakorda nende mineraliseerumiseks vajalik koostisosa. On leitud, et vere mangaanisisaldus korreleerub luu mineraalse tihedusega ja osteoporoosi tekkeriskiga.

Allikas: Rondanelli M, Faliva MA, Peroni G, et al. Essentiality of Manganese for Bone Health: An Overview and Update. Natural Product Communications. May 2021.

CalciumControl™

Koostis 2 kapslit % *NRV
Merevetikast pärit kaltsium 400 mg 50
C-vitamiin 80 mg 50
Mangaan 1,8 mg 90
D-vitamiin 15 µg 300

*NRV – Päevane võrdluskogus täiskasvanutel

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat (Lithothamnion sp. merevetikast saadud akvamiin), želatiin, L-askorbiinhape, inuliin, kolekaltsiferool, mangaanisulfaat, paksendaja: tselluloos, paakumisvastane aine: ränidioksiid, paksendaja: rasvhapete magneesiumsoolad, värvaine: Raudoksiidid ja -hüdroksiidid, briljantsinine FCF, karmiinhape, karmiin.

Soovituslik päevane kogus: 2 kapslit.

Hoiatus: Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise asendamiseks. Tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis on väga olulised.

Tervetele täiskasvanutele. Mitte kasutada allergia korral mõne koostisosa suhtes. Inimesed, kes võtavad ravimeid, peaksid enne toote kasutamist konsulteerima arstiga.

CalciumControl™ on kaltsiumi allikas. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) kohaselt on kaltsiumi soovitatav päevane tarbimiskogus 400 mg. 2 CalciumControl™-i kapsli võtmisel on soovitatav päevane tarbimiskogus kaetud 50% ulatuses.

CalciumControl™ on C-vitamiini allikas. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) kohaselt on C-vitamiini soovitatav päevane tarbimiskogus 80 mg. 2 CalciumControl™-i kapsli võtmisel on soovitatav päevane tarbimiskogus kaetud 50% ulatuses.

CalciumControl™ on mangaani allikas. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) kohaselt on mangaani soovitatav päevane tarbimiskogus 1,8 mg. 2 CalciumControl™-i kapsli võtmisel on soovitatav päevane tarbimiskogus kaetud 90% ulatuses.

CalciumControl™ on D-vitamiini allikas. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) kohaselt on D-vitamiini soovitatav päevane tarbimiskogus 5 μg. 2 CalciumControl™-i tableti võtmisel on soovitatav päevane tarbimiskogus kaetud 300% ulatuses.

Allikas: Euroopa Parlamendi ja nõukogu 25. oktoobri 2011. aasta määrus (EL) nr 1169/2011.

Hoiustamine: Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas

Tootja:
Pharmatech AS
Vallehellene 4
1664 Rolvsøy, Norra

Maaletooja:
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 28
02-672 Varssavi, Poola

CalciumControl™ on Eestis ametlikult registreeritud toidulisand.

1. Klient peab olema teo- ja õigusvõimeline täisealine isik.
2. Toidulisandi CalciumControl™ aastavaru koguhind on 286,80 EUR, mis on arvetel jagatud kaheteistkümneks võrdseks osaks (23,90 EUR kuus).
3. Toote saatekulud tasub Natural Pharmaceuticals.

4. Maksetähtajad on märgitud müügidokumendi tagaküljel olevas maksegraafikus.
5. Osamaksed tuleb tasuda müügidokumendil märgitud pangakontole.
6. Kliendil on igal hetkel õigus edasistest saadetistest loobuda, teatades sellest telefonitsi või kirja teel.
7. Kliendil on õigus põhjust märkimata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamise kuupäevast. Sellisel juhul tuleb tellitud kaup tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest.
8. Tehingust taganemise korral peab klient kandma toote tagasisaatmise kulud.
Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid.

Sektsioonist “Privaatsuspoliitika” leiate meie kodulehelt www.omegamarine.ee rohkem informatsiooni. Andmekaitseametnikuga saate ühendust võtta aadressil – dpo@omegamarine.ee.

Üldtingimustega saad tutvuda siin.

CalciumControl™ aastavaru


  Seoses sellega, et olete tellinud meie tooteid, sooviksime hoida Teid kursis meie eripakkumistega ja anda informatsiooni uute toodete kohta. Seetõttu, tuginedes meie õigustatud huvile, kasutame Teie e- posti aadressi ja telefoni numbrit Teile nimetatud informatsiooni ja pakkumiste edastamiseks. Kui Te ei ole huvitatud meie pakkumiste saamisest, on Teil õigus neist keelduda, kasutades iga järgneva pakkumise lõpus olevat „loobun pakkumistest“ linki või saates e-kirja aadressil dpo@omegamarine.ee. Meie õigustatud huvi ja Teie õiguste kohta täiendava info saamiseks palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.


  Üldtingimused tavamüügiks

  Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Domaniewska tee 28, 02-672 Varssavi, Poola. KMK reg. nr. 30329386-2-51

  1. Mõisted

  Käesolevates Üldtingimustes kasutatavad mõisted:

  Ostja: füüsiline või juriidiline isik, kes tellib Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.-lt tooteid ja/või toidulisandeid.

  Tooted: NP poolt pakutavad tooted ja/või toidulisandid.

  NP: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Poolas registreeritud äriühing registrikoodiga 0000343007.

  2. Üldsätted

  Käesolevad Üldtingimused kehtivad kõigile Ostja poolt esitatud Toodete tellimustele. Ostja võib Tooteid tellida veebilehelt www.omegamarine.ee või interneti, kirja (kupongide) või klienditeeninduse (telefoni) kaudu eraldi esitatud ostutellimuste alusel. Ostja tellimuse kättesaamisel loetakse, et Ostja ja NP vahel on sõlmitud müügileping (Leping) tellimuses toodud Toodete suhtes.

  3. Isikuandmed ja nende kasutamine

  NP töötleb Ostjate isikuandmeid isikuandmete kaitse üldmääruses ning muudes kohalduvates õigusaktides sätestatud nõuete kohaselt ning vastavalt NP privaatsusteates www.omegamarine.ee toodud tingimustele.

  4. Tellimused

  Iga tellimusega määratakse kindlaks Toote kapslite hulk kindla ajavahemiku – üks kuu, kaks kuud või üks aasta või mõni muu NP poolt määratud ajavahemik – vältel.

  Tellimuse andmed salvestatakse NP kliendiregistrisse.

  a) Täiendavad perioodilised tellimused

  Pärast esimest (reklaamtoote) tellimust on Ostjal võimalus tellida Toote kapsleid perioodiliselt ühe või kahe kuu kaupa. Täiendava tellimuse korral saadetakse Ostjale Toote kapsleid 60 või 120 kapsliga /tabletti. Tootekomplekte seni, kuni Ostja esitab käesolevates Üldtingimustes nimetatud kontaktide kaudu avalduse tellimuste lõpetamiseks.

  b) Aastane tellimus

  Aastase tellimuse puhul saadetakse Ostjale ühekordne 360/720 kapslit/tabletti sisaldav Toote komplekt. Ostjaga lepitakse kokku 12 kuud kestev igakuuline makse, mis põhineb NP poolt väljastatud arvel.

  Ostjal on õigus tagastada Toode 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Tagastatav Toode peab olema kahjustamata ja pakend avamata. Sel juhul ei ole Ostjal kohustust tellitud Toote eest tasuda. Ostjal ei ole õigus ostust taganeda, kui Toote pakend on avatud või kahjustatud.

  Ostjal on õigus tühistada Toodete tellimused telefonil: +372 6743068, kirjaliku avaldusega posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia või e-kirja teel aadressil: info@omegamarine.ee.

  NP pakendab tellitud Tooted hoolikalt peale kvaliteedikontrolli ja toimetab koos arvega Ostja poolt antud aadressil.

  5. Kohaletoimetamine

  Tooted tarnitakse Ostjale posti teel, aastase komplekti korral tähitud postiga, kasutades NP poolt määratud postiteenuse osutajat. NP tarnib tellitud Tooted vastavalt enda või oma tarnijate laoseisule. Kui tellimust ei saa täita puuduliku laoseisu tõttu, tarnitakse esmalt Tooted, mis on laos saadaval. NP teavitab Ostjat, kui Toote tellimust ei ole võimalik täita. NP maksab Ostjale raha tagasi juhul, kui Ostja on juba sellise Toote eest tasunud. Ühe Toote kättetoimetamise ebaõnnestumine ei mõjuta Ostja teiste tellimuste täitmist. Juhul, kui Toode ei ole NP või tema tarnija laos pikemat aega saadaval ning NP ei ole võimeline tellimust täitma 30 päeva jooksul alates Tellimuse esitamisest, on NP-l õigus ühepoolselt Lepingust taganeda.

  6. Makse

  Ostja tasub tellitud Toodete eest NP poolt veebilehel www.omegamarine.ee toodud hinna, ostutellimuse vormil näidatud hinna või telefoni teel kokkulepitud hinna (st sõltuvalt tellimise viisist).

  Ostja tasub iga kaubasaadetise eest pärast Toote kättesaamist ülekandega vastavalt lisatud arvele.

  Ostjatele mugavuse tagamiseks on täiendava tooterühma artikli eest võimalik tasuda maksetähtajaga 14 päeva, vastavalt kohaletoimetatud arvele.

  Esimese (reklaamtoote) tellimuse korral tasub Ostja Toote pakendamis- ja tarnekulud, täiendavate tellimuste korral pakendamis- ja tarnekulud puuduvad.

  7. Hinnamuutused

  NP teavitab alati Ostjat võimalikest hinnatõusudest.

  8. Taganemisõigus

  Ostjal on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast tellitud üksiku Toote või Tooterühma esimese artikli kättesaamist tingimusel, et Toode ning selle pakend on kahjustamata ja avamata.

  Ostja, kes on tellinud Tooteid Tooterühmade kaupa, on lisaks õigus igal ajal tühistada tellimus üksiku Tooterühma suhtes. Ostjal ei ole kohustust osta Tooterühma kuuluvaid täiendavaid Tooteid.

  Ostja teavitab NP-d Lepingust taganemisest ja tulevaste tarnete tühistamisest posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia, e-posti kaudu: info@omegamarine.ee või helistades klienditeeninduse numbril: +372 6743068.

  Ostja taganemisel Lepingust on Ostja kohustatud tagastama kättetoimetatud Tooted NP-le 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. NP maksab Lepingust taganenud Ostjale tagastatud Toodete eest tasutud summa tagasi 30 päeva jooksul pärast Toodete kättesaamist.

  Kui Ostja tühistab üksiku Toote tellimuse või perioodilise tellimuse ning tagastab NP-le viimati kättetoimetatud Toote, tasub Ostja tagastus- ja tarnekulud igal juhul.

  9. Õiguskaitsevahendid

  Ostja õiguste rikkumisel on Ostjal õigus kasutada kõiki seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

  NP vastutab puuduste eest Lepingu täitmisel (defektsed või valed Tooted), kui puudus tekkis Toote tarne ajal või enne seda. Mittekohase täitmise korral on Ostjal õigus nõuda Toodete parandamist, asendamist või taganeda Lepingust. Puudusega Tooted tuleb tagastada järgmisel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia. NP palub enne Toote tagastamist Ostjatel võtta ühendust klienditeenindusega.

  Kui NP ei vasta Toote asendamise nõudele 14 päeva jooksul, loetakse Ostja sellekohane palve aktsepteerituks. Uue Toote kohaletoimetamise kulud hüvitab NP.

  10. Muud tingimused

  Pooled lahendavad vaidlused läbirääkimiste teel. Ostja, kes on tarbija, võib esitada kaebuse Tarbijakaitseametile.

  Käesolevates Üldtingimustes reguleerimata küsimustes kohaldatakse Eesti seadust, s.h. võlaõigusseadust ja tarbijakaitseseadus ning teisi kauba müüki ning poolte vahelist õigussuhet reguleerivaid õigusakte.

  NP jätab endale õiguse ühepoolselt muuta käesolevaid Üldtingimusi. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest veebilehel www.omegamarine.ee

  Käesolevad Üldtingimused on kättesaadavad aadressil: www.omegamarine.ee

  Viimati uuendatud: 2018