MULTIVITAMINA+ aastavaru

Sooviksime, et võimalikult paljudel inimestel oleks võimalus kogeda kõike, asjakohaselt sobitatud vitamiinide ja mineraalide portsjonist tulenevat head. Otsustades Multivitamina+ aastase varu kasuks, saate Te pudelikese, 20 populaarseimat vitamiini ja mineraali sisaldava, 360 tabletiga. Tänu sellele võite Te kindel olla, et tagate oma organismile aastaringselt vajaliku doosi vitamiine. Korrapärane tarbimine võib aidata Teie organismi heas tervislikus seisundis hoida.

Multivitamina+ on suurepärase kvaliteediga, Norras toodetud toidulisand, mis sisaldab, päevast soovitatavat tarbimist 100% rahuldavat, 20 vitamiini ja mikroelementide komplekti.

Euroopa Liidu Tervishoiuamet on oma eriteavitustes selle olulisust kinnitanud. Allpool mõned, tervisealaste teavituste pikast nimekirjast:

Immuunsussüsteem – vitamiinid C, B6, B12,A, D, tsink, seleen, vask ja folaat.
Intellekt ja tasakaal – vitamiinid C, B2, B6, B12 niatsiin, tiamiin, vask, tsink ja jood.
Elujõud – vitamiinid C, B2, B6, B12, niatsiin, pantoteenhape, folaat.
Ilu – niatsiin, biotiin, vitamiinid B2, B6, B12, tsink ja jood.
Luud – vitamiinid D, K, tsink ja mangaan.
Kilpnääre – seleen.
Nägemine – tsink ja vitamiinid B2, A.

 

Multivitamina+

Toidulisand

See on suurepärase kvaliteediga Norras toodetud toidulisand,

mis sisaldab päevast tarbimist 100% rahuldavat 20 vitamiini

ja mikroelementide komplekti.

Soovitatava päevase portsjoni koostis:
Koostisained Sisaldus 1 tabletis % SPT*
Vitamiin C 80 mg 100
Vitamiin E 12 mg (alfa-tokoferooli ekvivalenti) 100
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5 μg 100
Vitamiin A 800 μg (retinooli ekvivalenti) 100
Vitamiin K 75 μg 100
Biotiin 50 μg 100
Folaat 200 μg 100
Vitamiin B1 1,1 mg 100
Vitamiin B2 1,4 mg 100
Vitamiin B3 (niatsiin) 16 mg (niatsiini ekvivalenti) 100
Vitamiin B5 (pantoteenhape) 6 mg 100
Vitamiin B6 1,4 mg 100
Vitamiin B12 2,5 μg 100
Tsink 10 mg 100
Vask 1000 μg 100
Mangaan 2 mg 100
Jood 150 μg 100
Seleen 55 μg 100
Kroom 40 μg 100
Molübdeen 50 μg 100
*Soovitatav päevane toiteväärtus

 

Koostis: maltodekstriin, L–askorbiinhape, paakumisvastane aine –

tselluloos, tsinktsitraat, DL–alfa–tokoferool, nikotiinamiid, mangaansulfaat,

kaltsium-D-pantotenaat, retinüülatsetaat, paakumisvastane aine –

ränidioksiid, paksendusaine – E470b, vasksulfaat, tsüanokobalamiin,

kolekaltsiferool, riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, füllokinoon,

tiamiinhüdrokloriid, kroom(III)kloriid, pteroüülmonoglutamiinhape,

kaaliumjodiid, naatriummolübdaat, naatriumselenaat, D–biotiin,

värvaine – E 172, paakumisvastane aine: hüdroksüpropüültselluloos.

 

Päeva jooksul manustamiseks soovitatav toote portsjon:

1 tablett päevas

Tähelepanu: päeva jooksul manustamiseks soovitatavat toote

portsjonimäära ei tohi ületada. Toidulisandit ei tohi käsitleda

mitmekülgse toidu substituudina (asendajana). Väga oluline on

tasakaalustatud toitumine ja tervislikud eluviisid.

Neto: 162 g (360 tabletti a 450 mg)

1. Klient peab olema teo- ja õigusvõimeline täisealine isik.
2. Multivitamina+ toidulisandi ühe kuu varu kogumaksumus on 89,90 EUR.
3. Toote saatekulud tasub Natural Pharmaceuticals.
4. Maksetähtajad on märgitud müügidokumendi tagaküljel olevas maksegraafikus.
5. Osamaksed tuleb tasuda müügidokumendil märgitud pangakontole. 
6. Kliendil on õigus põhjust märkimata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamise kuupäevast. Sellisel juhul tuleb tellitud kaup tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest.
7. Tehingust taganemise korral peab klient kandma toote tagasisaatmise kulud.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid.

Sektsioonist “Privaatsuspoliitika” leiate meie kodulehelt www.omegamarine.ee rohkem informatsiooni. Andmekaitseamentikuga saate ühendust võtta aadressil – dpo@omegamarine.ee.

Üldtingimustega saad tutvuda siin.

MULTIVITAMINA+ aastavaru


  Seoses sellega, et olete tellinud meie tooteid, sooviksime hoida Teid kursis meie eripakkumistega ja anda informatsiooni uute toodete kohta. Seetõttu, tuginedes meie õigustatud huvile, kasutame Teie e- posti aadressi ja telefoni numbrit Teile nimetatud informatsiooni ja pakkumiste edastamiseks. Kui Te ei ole huvitatud meie pakkumiste saamisest, on Teil õigus neist keelduda, kasutades iga järgneva pakkumise lõpus olevat „loobun pakkumistest“ linki või saates e-kirja aadressil dpo@omegamarine.ee. Meie õigustatud huvi ja Teie õiguste kohta täiendava info saamiseks palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.


  Üldtingimused tavamüügiks

  Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Domaniewska tee 28, 02-672 Varssavi, Poola. KMK reg. nr. 30329386-2-51

  1. Mõisted

  Käesolevates Üldtingimustes kasutatavad mõisted:

  Ostja: füüsiline või juriidiline isik, kes tellib Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.-lt tooteid ja/või toidulisandeid.

  Tooted: NP poolt pakutavad tooted ja/või toidulisandid.

  NP: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Poolas registreeritud äriühing registrikoodiga 0000343007.

  2. Üldsätted

  Käesolevad Üldtingimused kehtivad kõigile Ostja poolt esitatud Toodete tellimustele. Ostja võib Tooteid tellida veebilehelt www.omegamarine.ee või interneti, kirja (kupongide) või klienditeeninduse (telefoni) kaudu eraldi esitatud ostutellimuste alusel. Ostja tellimuse kättesaamisel loetakse, et Ostja ja NP vahel on sõlmitud müügileping (Leping) tellimuses toodud Toodete suhtes.

  3. Isikuandmed ja nende kasutamine

  NP töötleb Ostjate isikuandmeid isikuandmete kaitse üldmääruses ning muudes kohalduvates õigusaktides sätestatud nõuete kohaselt ning vastavalt NP privaatsusteates www.omegamarine.ee toodud tingimustele.

  4. Tellimused

  Iga tellimusega määratakse kindlaks Toote kapslite hulk kindla ajavahemiku – üks kuu, kaks kuud või üks aasta või mõni muu NP poolt määratud ajavahemik – vältel.

  Tellimuse andmed salvestatakse NP kliendiregistrisse.

  a) Täiendavad perioodilised tellimused

  Pärast esimest (reklaamtoote) tellimust on Ostjal võimalus tellida Toote kapsleid perioodiliselt ühe või kahe kuu kaupa. Täiendava tellimuse korral saadetakse Ostjale Toote kapsleid 60 või 120 kapsliga /tabletti. Tootekomplekte seni, kuni Ostja esitab käesolevates Üldtingimustes nimetatud kontaktide kaudu avalduse tellimuste lõpetamiseks.

  b) Aastane tellimus

  Aastase tellimuse puhul saadetakse Ostjale ühekordne 360/720 kapslit/tabletti sisaldav Toote komplekt. Ostjaga lepitakse kokku 12 kuud kestev igakuuline makse, mis põhineb NP poolt väljastatud arvel.

  Ostjal on õigus tagastada Toode 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Tagastatav Toode peab olema kahjustamata ja pakend avamata. Sel juhul ei ole Ostjal kohustust tellitud Toote eest tasuda. Ostjal ei ole õigus ostust taganeda, kui Toote pakend on avatud või kahjustatud.

  Ostjal on õigus tühistada Toodete tellimused telefonil: +372 6743068, kirjaliku avaldusega posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia või e-kirja teel aadressil: info@omegamarine.ee.

  NP pakendab tellitud Tooted hoolikalt peale kvaliteedikontrolli ja toimetab koos arvega Ostja poolt antud aadressil.

  5. Kohaletoimetamine

  Tooted tarnitakse Ostjale posti teel, aastase komplekti korral tähitud postiga, kasutades NP poolt määratud postiteenuse osutajat. NP tarnib tellitud Tooted vastavalt enda või oma tarnijate laoseisule. Kui tellimust ei saa täita puuduliku laoseisu tõttu, tarnitakse esmalt Tooted, mis on laos saadaval. NP teavitab Ostjat, kui Toote tellimust ei ole võimalik täita. NP maksab Ostjale raha tagasi juhul, kui Ostja on juba sellise Toote eest tasunud. Ühe Toote kättetoimetamise ebaõnnestumine ei mõjuta Ostja teiste tellimuste täitmist. Juhul, kui Toode ei ole NP või tema tarnija laos pikemat aega saadaval ning NP ei ole võimeline tellimust täitma 30 päeva jooksul alates Tellimuse esitamisest, on NP-l õigus ühepoolselt Lepingust taganeda.

  6. Makse

  Ostja tasub tellitud Toodete eest NP poolt veebilehel www.omegamarine.ee toodud hinna, ostutellimuse vormil näidatud hinna või telefoni teel kokkulepitud hinna (st sõltuvalt tellimise viisist).

  Ostja tasub iga kaubasaadetise eest pärast Toote kättesaamist ülekandega vastavalt lisatud arvele.

  Ostjatele mugavuse tagamiseks on täiendava tooterühma artikli eest võimalik tasuda maksetähtajaga 14 päeva, vastavalt kohaletoimetatud arvele.

  Esimese (reklaamtoote) tellimuse korral tasub Ostja Toote pakendamis- ja tarnekulud, täiendavate tellimuste korral pakendamis- ja tarnekulud puuduvad.

  7. Hinnamuutused

  NP teavitab alati Ostjat võimalikest hinnatõusudest.

  8. Taganemisõigus

  Ostjal on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast tellitud üksiku Toote või Tooterühma esimese artikli kättesaamist tingimusel, et Toode ning selle pakend on kahjustamata ja avamata.

  Ostja, kes on tellinud Tooteid Tooterühmade kaupa, on lisaks õigus igal ajal tühistada tellimus üksiku Tooterühma suhtes. Ostjal ei ole kohustust osta Tooterühma kuuluvaid täiendavaid Tooteid.

  Ostja teavitab NP-d Lepingust taganemisest ja tulevaste tarnete tühistamisest posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia, e-posti kaudu: info@omegamarine.ee või helistades klienditeeninduse numbril: +372 6743068.

  Ostja taganemisel Lepingust on Ostja kohustatud tagastama kättetoimetatud Tooted NP-le 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. NP maksab Lepingust taganenud Ostjale tagastatud Toodete eest tasutud summa tagasi 30 päeva jooksul pärast Toodete kättesaamist.

  Kui Ostja tühistab üksiku Toote tellimuse või perioodilise tellimuse ning tagastab NP-le viimati kättetoimetatud Toote, tasub Ostja tagastus- ja tarnekulud igal juhul.

  9. Õiguskaitsevahendid

  Ostja õiguste rikkumisel on Ostjal õigus kasutada kõiki seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

  NP vastutab puuduste eest Lepingu täitmisel (defektsed või valed Tooted), kui puudus tekkis Toote tarne ajal või enne seda. Mittekohase täitmise korral on Ostjal õigus nõuda Toodete parandamist, asendamist või taganeda Lepingust. Puudusega Tooted tuleb tagastada järgmisel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia. NP palub enne Toote tagastamist Ostjatel võtta ühendust klienditeenindusega.

  Kui NP ei vasta Toote asendamise nõudele 14 päeva jooksul, loetakse Ostja sellekohane palve aktsepteerituks. Uue Toote kohaletoimetamise kulud hüvitab NP.

  10. Muud tingimused

  Pooled lahendavad vaidlused läbirääkimiste teel. Ostja, kes on tarbija, võib esitada kaebuse Tarbijakaitseametile.

  Käesolevates Üldtingimustes reguleerimata küsimustes kohaldatakse Eesti seadust, s.h. võlaõigusseadust ja tarbijakaitseseadus ning teisi kauba müüki ning poolte vahelist õigussuhet reguleerivaid õigusakte.

  NP jätab endale õiguse ühepoolselt muuta käesolevaid Üldtingimusi. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest veebilehel www.omegamarine.ee

  Käesolevad Üldtingimused on kättesaadavad aadressil: www.omegamarine.ee

  Viimati uuendatud: 2018