VITAMIN K2+ AASTA VARU

VITAMIN K2+
Toidulisand

Toidulisand Vitamin K2+ on MK-7 ehk siis meie organismi poolt kõige paremini omandataval kujul K2 vitamiini sisaldav kõrge kvaliteediga Norra toode. Parimate tulemuste saavutamiseks on toode täiendavalt rikastatud D3 vitamiiniga. Üks pehme geelkapsel sisaldab K ja D3 vitamiinide ideaalset imendumist tagavat vedelat õli.
Juba üks kapsel tagab organismi päevase K ja D3 vitamiinide vajaduse rahuldamise 100% ulatuses.

Mida vitamiin K endast kujutab?

Vitamiin K on leitav looduslikuna ehk K1 ja K2 ning rea sünteetiliste derivaatide näol esineva ühendite rühmana, näiteks K3.

Liiki K2 toodetakse organismis jämesooles esinevate bakterite poolt, aga liiki K1 tarnitakse organismile toiduga. Nii olulise vitamiini päevane tarbimisvajadus on 125 mikrogrammi, mistõttu asjakohasest toitumisest ning meie preparaadi kujul toidulisandi manustamisest piisab täielikult, et vitamiini K2 tase oleks püsival ja õigel tasandil. Lisaks sellele saadakse vitamiini K maksas ja edastatakse organismile taaskasutamiseks.

Vitamiin K2 lahustub rasvades, mistõttu omandab inimorganism selle kõige paremini vedelal kujul. Vastamaks kõrgeimatele standarditele lõime vitamiini K2 kergesti neelatavate ja organismi poolt pea täieliku absorbeerimise tagavate õli sisaldavate geelkapslite kujul.

Vitamin K2+

Toidulisand

Vitamiin K toetab õiget vere hüübimist

Soovitatava päevase portsjoni koostis:
KoostisosadSisaldus 1 kapslis% PVK*
Vitamiin K75 μg100
Vitamiin D5 μg100
* PVK – päevane võrdluskogus

 

Koostisosad: keskmise ahelaga triglütseriidid (kookoseõlist), želatiin sealihast, stabilisaator-glütserool,

MK-7 (menakinoon-7 pärit Bacillus subtilis nattost), värvaine- metalli oksiidid ja hüdroksiidid, kolekaltsiferool.

Päeva jooksul manustamiseks soovitatav toote portsjon: 1 kapsel päevas

Tähelepanu: päeva jooksul manustamiseks soovitatavat kogust ei tohi ületada. Toidulisandit ei tohi käsitleda

mitmekülgse toidu asendajana. Väga oluline on tasakaalustatud toitumine ja tervislikud eluviisid.

Netokogus: 172,8 g (360 kapslit 480 mg)

  1. Klient peab olema teo- ja õigusvõimeline täisealine isik.
  2. Vitamin K2+ toidulisandi ühe kuu varu kogumaksumus on 154,80 EUR.
  3. Toote saatekulud tasub Natural Pharmaceuticals.
  4. Arvete, mis saadetakse iga kuu, maksmise tähtaeg on 14 päeva.
  5. Arve tuleb tasuda arveblanketil märgitud pangakontole.
  6. Kliendil on õigus põhjust märkimata lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates saadetise kättesaamise kuupäevast. Sellisel juhul tuleb tellitud kaup tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest.
  7. Tehingust taganemise korral peab klient kandma toote tagasisaatmise kulud.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid.

Sektsioonist “Privaatsuspoliitika” leiate meie kodulehelt www.omegamarine.ee rohkem informatsiooni. Andmekaitseametnikuga saate ühendust võtta aadressil – dpo@omegamarine.ee.

Üldtingimustega saad tutvuda siin.

VITAMIN K2+ AASTA VARU


Soovin saada teavet Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o uute pakkumiste kohta e-posti teel.* Soovin saada teavet Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o uute pakkumiste kohta telefoni teel.*Üldtingimused tavamüügiks

Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Puławska tee 366, 02-819 Varssavi, Poola. KMK reg. nr. 30329386-2-51

1. Mõisted

Käesolevates Üldtingimustes kasutatavad mõisted:

Ostja: füüsiline või juriidiline isik, kes tellib Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.-lt tooteid ja/või toidulisandeid.

Tooted: NP poolt pakutavad tooted ja/või toidulisandid.

NP: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o., Poolas registreeritud äriühing registrikoodiga 0000343007.

2. Üldsätted

Käesolevad Üldtingimused kehtivad kõigile Ostja poolt esitatud Toodete tellimustele. Ostja võib Tooteid tellida veebilehelt www.omegamarine.ee või interneti, kirja (kupongide) või klienditeeninduse (telefoni) kaudu eraldi esitatud ostutellimuste alusel. Ostja tellimuse kättesaamisel loetakse, et Ostja ja NP vahel on sõlmitud müügileping (Leping) tellimuses toodud Toodete suhtes.

3. Isikuandmed ja nende kasutamine

NP töötleb Ostjate isikuandmeid isikuandmete kaitse üldmääruses ning muudes kohalduvates õigusaktides sätestatud nõuete kohaselt ning vastavalt NP privaatsusteates www.omegamarine.ee toodud tingimustele.

4. Tellimused

Iga tellimusega määratakse kindlaks Toote kapslite hulk kindla ajavahemiku – üks kuu, kaks kuud või üks aasta või mõni muu NP poolt määratud ajavahemik – vältel.

Tellimuse andmed salvestatakse NP kliendiregistrisse.

a) Täiendavad perioodilised tellimused

Pärast esimest (reklaamtoote) tellimust on Ostjal võimalus tellida Toote kapsleid perioodiliselt ühe või kahe kuu kaupa. Täiendava tellimuse korral saadetakse Ostjale Toote kapsleid 60 või 120 kapsliga /tabletti. Tootekomplekte seni, kuni Ostja esitab käesolevates Üldtingimustes nimetatud kontaktide kaudu avalduse tellimuste lõpetamiseks.

b) Aastane tellimus

Aastase tellimuse puhul saadetakse Ostjale ühekordne 360/720 kapslit/tabletti sisaldav Toote komplekt. Ostjaga lepitakse kokku 12 kuud kestev igakuuline makse, mis põhineb NP poolt väljastatud arvel.

Ostjal on õigus tagastada Toode 14 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Tagastatav Toode peab olema kahjustamata ja pakend avamata. Sel juhul ei ole Ostjal kohustust tellitud Toote eest tasuda. Ostjal ei ole õigus ostust taganeda, kui Toote pakend on avatud või kahjustatud.

Ostjal on õigus tühistada Toodete tellimused telefonil: +372 6743068, kirjaliku avaldusega posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia või e-kirja teel aadressil: info@omegamarine.ee.

NP pakendab tellitud Tooted hoolikalt peale kvaliteedikontrolli ja toimetab koos arvega Ostja poolt antud aadressil.

5. Kohaletoimetamine

Tooted tarnitakse Ostjale posti teel, aastase komplekti korral tähitud postiga, kasutades NP poolt määratud postiteenuse osutajat. NP tarnib tellitud Tooted vastavalt enda või oma tarnijate laoseisule. Kui tellimust ei saa täita puuduliku laoseisu tõttu, tarnitakse esmalt Tooted, mis on laos saadaval. NP teavitab Ostjat, kui Toote tellimust ei ole võimalik täita. NP maksab Ostjale raha tagasi juhul, kui Ostja on juba sellise Toote eest tasunud. Ühe Toote kättetoimetamise ebaõnnestumine ei mõjuta Ostja teiste tellimuste täitmist. Juhul, kui Toode ei ole NP või tema tarnija laos pikemat aega saadaval ning NP ei ole võimeline tellimust täitma 30 päeva jooksul alates Tellimuse esitamisest, on NP-l õigus ühepoolselt Lepingust taganeda.

6. Makse

Ostja tasub tellitud Toodete eest NP poolt veebilehel www.omegamarine.ee toodud hinna, ostutellimuse vormil näidatud hinna või telefoni teel kokkulepitud hinna (st sõltuvalt tellimise viisist).

Ostja tasub iga kaubasaadetise eest pärast Toote kättesaamist ülekandega vastavalt lisatud arvele.

Ostjatele mugavuse tagamiseks on täiendava tooterühma artikli eest võimalik tasuda maksetähtajaga 14 päeva, vastavalt kohaletoimetatud arvele.

Esimese (reklaamtoote) tellimuse korral tasub Ostja Toote pakendamis- ja tarnekulud, täiendavate tellimuste korral pakendamis- ja tarnekulud puuduvad.

7. Hinnamuutused

NP teavitab alati Ostjat võimalikest hinnatõusudest.

8. Taganemisõigus

Ostjal on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast tellitud üksiku Toote või Tooterühma esimese artikli kättesaamist tingimusel, et Toode ning selle pakend on kahjustamata ja avamata.

Ostja, kes on tellinud Tooteid Tooterühmade kaupa, on lisaks õigus igal ajal tühistada tellimus üksiku Tooterühma suhtes. Ostjal ei ole kohustust osta Tooterühma kuuluvaid täiendavaid Tooteid.

Ostja teavitab NP-d Lepingust taganemisest ja tulevaste tarnete tühistamisest posti teel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia, e-posti kaudu: info@omegamarine.ee või helistades klienditeeninduse numbril: +372 6743068.

Ostja taganemisel Lepingust on Ostja kohustatud tagastama kättetoimetatud Tooted NP-le 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. NP maksab Lepingust taganenud Ostjale tagastatud Toodete eest tasutud summa tagasi 30 päeva jooksul pärast Toodete kättesaamist.

Kui Ostja tühistab üksiku Toote tellimuse või perioodilise tellimuse ning tagastab NP-le viimati kättetoimetatud Toote, tasub Ostja tagastus- ja tarnekulud igal juhul.

9. Õiguskaitsevahendid

Ostja õiguste rikkumisel on Ostjal õigus kasutada kõiki seadusest tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

NP vastutab puuduste eest Lepingu täitmisel (defektsed või valed Tooted), kui puudus tekkis Toote tarne ajal või enne seda. Mittekohase täitmise korral on Ostjal õigus nõuda Toodete parandamist, asendamist või taganeda Lepingust. Puudusega Tooted tuleb tagastada järgmisel aadressil: Natural Pharmaceuticals Klienditeenindus, SAKU 13 A, 4. KORRUS, 11314 Tallinn, Estonia. NP palub enne Toote tagastamist Ostjatel võtta ühendust klienditeenindusega.

Kui NP ei vasta Toote asendamise nõudele 14 päeva jooksul, loetakse Ostja sellekohane palve aktsepteerituks. Uue Toote kohaletoimetamise kulud hüvitab NP.

10. Muud tingimused

Pooled lahendavad vaidlused läbirääkimiste teel. Ostja, kes on tarbija, võib esitada kaebuse Tarbijakaitseametile.

Käesolevates Üldtingimustes reguleerimata küsimustes kohaldatakse Eesti seadust, s.h. võlaõigusseadust ja tarbijakaitseseadus ning teisi kauba müüki ning poolte vahelist õigussuhet reguleerivaid õigusakte.

NP jätab endale õiguse ühepoolselt muuta käesolevaid Üldtingimusi. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest veebilehel www.omegamarine.ee

Käesolevad Üldtingimused on kättesaadavad aadressil: www.omegamarine.ee

Viimati uuendatud: 2018

Hea härra või proua!

 

Anname teada, et alates 10. septembrist 2018. aastal muutub ettevõtte Natural Pharmaceuticals klienditeeninduse aadress. Varasema aadressi Saku 13 A, 4. korrus, 11314 Tallinn asemel on uus aadress:

 

NATURAL PHARMACEUTICALS KLIENDITEENINDUS
Pärnu mnt. 160
11317  Tallin
Eesti

 

Telefoninumber ja e-postiaadress ei muutu.

 

Palume teil seda arvesse võtta, kui meiega ühendust võtate!

 

Lugupidamisega
Natural Pharmaceuticals tiim