Konkursi tulemused


Uhkusega edastame meie konkursi Võitjate nimekirja.

Nii vastasid na konkursiküsimusele

1-nädala võitja Bruno T. Tallinn Kannan enda eest hoolt ja proovin kasutada ainult seda, mis on mu kehale parim. Natural Pharmaceticals tooted on täpselt need, mida vajan. Selle brändi toidulisanditel on uskumatult palju kasulikke omadusi, nii et pole ime, et otsustasin just nende toidulisandite kasuks.
2-nädala võitja Helju T. Pärnu Olen selle firma toidulisandeid pidevalt kasutanud.On tunne, et need sobivad minu
tervisele. Olen 82-aastane ja kaebusi pole. Hiljuti olen hädas õhtuti magama jäämisega. Hea tunne, kui on kodus vajalik hulk „miine” ja ei pea mööda apteeke käima. Suhtlemine selle firmaga on tip-top- korrektne ja mugav.
3-nädala võitja Kalle O. Tallinn Vanuse kasvades peab rohkem mõtlema oma tervise peale. Eriti tähtis on see siis, kui eelnevas elus pole tervisekäitumises väga eeskujulik olnud. Mind suunas tervislikuma eluviisi juurde Natural Pharmatseuticalsi pakkumine ja nüüd olen nende tooteid juba aastaid edukalt oma tervise heaks kasutanud. Olen rahul toodete positiivse toimega ja soovitanud neid ka abikaasale ja sõpradele. Meeldivaks boonuseks on väga soodsad püsikliendi pakkumised
4-nädala võitja Taimo K. Pärnumaa Nende toidulisandite tutvustus oli sisukas ja mind veenev. Ilma nende „abilisteta” minu organismi töö hästi ei toimi. Seega olin valmis neid tarbima ja seda nüüd juba kuskil aasta jagu. Olen nende kasulikkuses veendunud ning minu tervis on korras, enesetunne hea ja olen positiivne- tuju on iga päev hea. Töö- ja eluenergia näitajad on suurepärased. Isegi gripp pole mind murdnud-järelikult immuunsussüsteem on tasemel. Igal juhul tarbin edasi. Tänud Teile! Olge terved ja tervitatud
5-nädala võitja Helju-Silvia H. Kuressaare Olen olnud firma klient pikemat aega ja leian, et need tooted on mulle vajalikud ja kõige tähtsam- tean, et see on aus kaup. Mulle meeldib toodete tutvustus, helistaja meeldiv suhtumine (mitte vägisi pähe määrimine). Ja loen plussiks järelmaksu võimaluse.

Kutsume osa võtma meie konkursist.

Võid võita 40 EUR väärtusega kinkekaardi ostudeks Maximas!

Ära kõhkle ja KÜLASTA KONKURSI VEEBILEHTE