Konkursi tulemused


Uhkusega edastame meie konkursi Võitjate nimekirja.

Nii vastasid na konkursiküsimusele

1-nädala võitja Bruno T. Tallinn Kannan enda eest hoolt ja proovin kasutada ainult seda, mis on mu kehale parim. Natural Pharmaceticals tooted on täpselt need, mida vajan. Selle brändi toidulisanditel on uskumatult palju kasulikke omadusi, nii et pole ime, et otsustasin just nende toidulisandite kasuks.
2-nädala võitja Helju T. Pärnu Olen selle firma toidulisandeid pidevalt kasutanud.On tunne, et need sobivad minu tervisele. Olen 82-aastane ja kaebusi pole. Hiljuti olen hädas õhtuti magama jäämisega. Hea tunne, kui on kodus vajalik hulk „miine” ja ei pea mööda apteeke käima. Suhtlemine selle firmaga on tip-top- korrektne ja mugav.
3-nädala võitja Kalle O. Tallinn Vanuse kasvades peab rohkem mõtlema oma tervise peale. Eriti tähtis on see siis, kui eelnevas elus pole tervisekäitumises väga eeskujulik olnud. Mind suunas tervislikuma eluviisi juurde Natural Pharmatseuticalsi pakkumine ja nüüd olen nende tooteid juba aastaid edukalt oma tervise heaks kasutanud. Olen rahul toodete positiivse toimega ja soovitanud neid ka abikaasale ja sõpradele. Meeldivaks boonuseks on väga soodsad püsikliendi pakkumised.
4-nädala võitja Taimo K. Pärnumaa Nende toidulisandite tutvustus oli sisukas ja mind veenev. Ilma nende „abilisteta” minu organismi töö hästi ei toimi. Seega olin valmis neid tarbima ja seda nüüd juba kuskil aasta jagu. Olen nende kasulikkuses veendunud ning minu tervis on korras, enesetunne hea ja olen positiivne- tuju on iga päev hea. Töö- ja eluenergia näitajad on suurepärased. Isegi gripp pole mind murdnud-järelikult immuunsussüsteem on tasemel. Igal juhul tarbin edasi. Tänud Teile! Olge terved ja tervitatud.
5-nädala võitja Helju-Silvia H. Kuressaare Olen olnud firma klient pikemat aega ja leian, et need tooted on mulle vajalikud ja kõige tähtsam- tean, et see on aus kaup. Mulle meeldib toodete tutvustus, helistaja meeldiv suhtumine (mitte vägisi pähe määrimine). Ja loen plussiks järelmaksu võimaluse.
6-nädala võitja Lille-Õie J. Tori Olen endine meedik ja olen kuulnud küllaltki palju Teie poolt valmistatud toidulisandite tähtsusest ja väärtusest. Peale selle on Teil väga innukad ja imehead klienditeenindajad kes teevad asja nii selgeks, et sa pead kohe kõike võtma nii tõsiselt ja tellima. Jõudu tööle!
7-nädala võitja Vaike J. Lääne-Virumaa Olen olnud juba aastaid Omega Marine Forte+ toidulisandi tarvitaja. Peaaegu olematuks on muutunud talvised külmetushaigused. Kuna olen ka südamehaige, siis igal hommikul 2 kapsli tarbimine on südame töö palju kordi tugevamaks teinud. Praeguse seisuga ma küll ei loobu nende kapslite kasutamisest. Aitäh Teile nende meeldivate elamuste pakkumise eest!
8-nädala võitja Liivi P. Paide Lai toidulisandite ja vitamiinide valik, hea ja mugav. Kõik ühest kohast. Hea võimalus arveid tasuda hajutatult, igakuiselt. Tooted hea kvaliteediga. Edu Teile!
9-nädala võitja Niina T. Harjumaa Natural Pharmaceuticals toodete valimise põhjuseks on väga mugav maksmisviis ning kapslid sisaldavad mitut ainet koos. Ei pea võtma erinevaid kapsleid eraldi. Suured tänud tootjatele!!
10-nädala võitja Viktor L. Himma küla Mulle ei ole silma jäänud paremaid pakkumisi, kui on Teie firma omad. Jätkake samas vaimus! Teile kõike head soovides ja tugevat tervist!
11-nädala võitja Karin H. Valgamaa Olen kasutanud Natural Pharmaceuticals toidulisandeid, sest need on väga väärtuslikud, kuna tean, et on puhas toode. Olen Teie klient juba mitu aastat ning kasutan ka edaspidi Teie toidulisandeid.
12-nädala võitja Anne K. Kunda Tere! Eks oma väärikas eas (75) olles enam-vähem tervisega rahul tahaks ikka, et ka tulevik ei tooks endaga kaasa halbu üllatusi, seega teostan profülaktikat ja usaldan just Norras toodetud toidulisandeid. Tänud Teile.
13-nädala võitja Milvi K. Põlgaste Mina tellin Natural Pharmaceuticals toidulisandeid sellepärast, et mul on usaldus selle firma suhtes. Olen kaua tarvitanud selle firma tooteid ja tunnen, et nendest on kasu.
14-nädala võitja Helju S. Lääne-Virumaa Tarvitan Teie firma mitmeid toidulisandeid juba mitu aastat ja olen nendega väga rahul. Olen neid soovitanud ka oma tuttavatele. Olen nende toimet näinud enda peal ja tarvitan neid ka edaspidi. Nii Omega Marine Forte+, Vitamiin C+, Vitamiin D+, Vitamiin K2+ kui ka FlexiMed toidulisandeid. Suur tänu Teile!
15-nädala võitja Siiri P. Pärnu Ma kasutan toidulisandeid Vitamiin K2+ ja Vitamiin D+ alles aasta aega. Tahtsin teha midagi oma luude heaks ja olen siiani väga rahul. Nüüd saan paremini liikuda ja võin jälle kauem püsti seista. Soovitasin enda eakaaslastele ja ka noorematele, et ennetada luude valusid. Nende toime on uskumatu.
16-nädala võitja Ludmilla L. Tartu Ma valisin just Natural Pharmaceuticals toidulisandid, sest mulle tundub, et need on valmistatud puhtas looduses, kemikaalidest vabadest ainetest ja et need aitavad kaasa minu tervise heaolule. Olen neid tellinud eelnevalt ja tellin ka edaspidi. Pealegi on mind teenindav kollektiiv alati väga meediv olnud. Suut tänu neile. P.S. ka minu abikaasa on samuti minuga ühel nõul ja tellime mõlemad neid toidulisandeid.
17-nädala võitja Jaano J. Võru Minule isiklikult tundub Natural Pharmaceuticals hetkel turul olevatest toidulisandtest kõige mõistlikum ja taskukohasema hinnaga ja usun ka kvaliteedisuhtesse. Lisaks tehakse häid pakkumisi (erinevaid toidulisandeid), ilusaid ja vajalikke kingitusi pluss soodustusi.
18-nädala võitja Lemmi R. Haapsalu Olen toidulisanditega rahul. Olen neid tarvitades tundnud enda tervist paremana vastavale sellele, millist lisandit tarvitan. Ise ma pole Norras käinud, aga olen kuulnud, et Norra on keskkonnateadlik ja puhas riik. Seetõttu usun, et Norra tooted on kvaliteetsed. Ka teenindus ja toodete saatmine on sellisel tasemel, mida me kõik hindame.
19-nädala võitja Agnessa S. Tallinn Natural Pharmaceuticals todulisandid valisin sellepärast, et sain piisavalt arusaadavaid reklaame, mis seletasid hästi erinevate toidulisandite vajadust. Samuti on erinevaid maksevõimalusi ja kuller toob toote koju kätte. Olen tellinud 2 toodet, millest ühe eest maksin igakuiselt ja teise toote eest tasusin aasta koguse ühe korraga. Meeldiv on ka saada lisaks kingitusi.
20-nädala võitja Valentin R. Tartu Ma usun neisse ja minu hinnangul on nad kõrge kvaliteediga. Asjaolu, et need toidulisandid tulevad Norrast, kinnitab veelgi, et tegemist on väärt tootega. Mulle meeldib võimalus osta terve aasta varu korraga ja maksta osade kaupa.
21-nädala võitja Maimu L. Tallinn Valisin Natural Pharmaceuticals toidulisandid sellepärast, et nad sobivad minu organismile ja teiseks Teie paindlik maksmisviis sobib väga minu vanuses pensionärile. Saan mitmeid toidulisandeid tellida pika maksmisaja tõttu. Meeldivad ka Teie põhjalikud selgitused iga toote kohta ja lühikirjeldused paljude erimaade inimestest, kes on rahul Teie toodetega. Ka hinnasoodustus on väga vastuvõetav. Suur tänu kohvimasina eest.
22-nädala võitja Elle J. Tallinn Olen Teie firma mitmeid toidulisandeid juba pikemat aega tarvitanud ja pole siiani olnud põhjust neis pettuda. Olen 85-aastane ja saan siiani kõikide oma igapäeva eluks vajalike toimetustega piisavalt hästi hakkama. Seepärast arvan ja loodan, et sellele on positiivselt kaasa aidanud ka Teie firma toodangu tarbimine, millega ka tulevikus meeleldi jätkaksin. Tänan Teid.
23-nädala võitja Aino A. Tõrva Süües Omega Marine Forte+ 3-6-7-9 D3+ vitamiine olen täheldanud, et kaugele vaatamine on tunduvalt paranenud. Olen lühinägelik. Lahendades ristsõnu, saan võõrsõnadega vaevata hakkama. Südame kohta ei oska öelda midagi muud, kui et tuksub vapralt edasi. Küllap ka südamega on vast muutusi paremuse poole. Mina alustan teist aastat Omega Marine Forte+ tarbimist. Edu Teile tootmisel ja aitäh selle eest.
24-nädala võitja Asta H. Kadrina Olen vanuses 80+ ja sellepärast pean tähtsaks luude tervise tugevdamist. Olen Teie püsiklient juba kaua aega ja usaldan Teie ettevõtet ning seda, mida Te pakute tervise parandamiseks. Ma usun ka norrakaid, sest nende tooted on kõrge kvaliteediga. Suured tänud Teile selle eest, et saan Teie tooteid kasutada. Tänu neile tunnen ennast suurepäraselt.
25-nädala võitja Reet M. Rapla 1. Natural Pharmaceuticals tooted on kvaliteetsed ja toetavad toidulisandina inimese tervist mitmekülgselt.
2. Olen tellinud tooteid mitme aasta jooksul ja olen kogenud, et tooted: Omega Marine Forte+, FlexiMed ja Vitamin K2+ toetavad minu tervist.
3. Lisaks olen tänulik toodete lisana saadud kingituste eest, eriti kepikõnniks ettenähtud kepid, mis on hea kvaliteediga ja kasutan neid pidevalt.
26-nädala võitja Maire K. Räpina Valisin Teie toidulisandi sellepärast, et eelkõige hoolin oma tervisest. Tänu Oomega-3 rasvhapetega toidulisandile tunnen ennast energlisema ja rõõmsamana. Olen märganud toidulisandi positiivset mõju oma küüntele. Need ei murdu nii kiiresti ja on tervemad. Plussiks on selles toidulisandis D-vitamiini sisaldus, mis on inimesele vajalik, eriti sügisel ja talvel.
27-nädala võitja Inge L. Elva Valin väga hoolikalt enne, kui otsustan mingi toidulisandi kasuks ja siis peab see tõesti olema seda väärt. Olen juba kaks aastat kasutanud Natural Pharmaceuticals tooteid ja jaganud neid ka abikaasaga. Oleme väga rahul. Tunneme endid tervete ning energilistena, kuigi vanus läheneb juba pensionieale. Kindlasti kasutame neid ka edaspidi. Aitäh!
28-nädala võitja Anne S. Pärnumaa Valisin Omega Marine Forte+ D3+ vitamiini, kuna Teie poolt öeldu vitamiini kohta on, et see on kvaliteetne, hea hinnaga ja võimaldatatakse tasuda osamaksetega. Ja kõik need, mille jaoks see hea on, on mul veel olemas- silmanägemine, südametegevus, tugevad luud, terved hambad. Et need oleksid olemas ja eriti talvel, kui ei ole päikest, saan ma oma D-vitamiini siit, niiet tellinud olen neid juba 3 aastat ja olen rahul. Aitäh!
29-nädala võitja Anne P. Tapa Tarvitame abikaasaga juba aastaid Natural Pharmaceuticals toidulisandeid. Need on kasulikud ja kvaliteetsed. Valiku puhul mängib suurt rolli see, et tasuma ei pea kogu summat korraga, vaid mugavate väikeste osamaksete kaupa aasta jooksul. Sel viisil tarbin eilsest alates Vitamiin K2+ , samuti võtame abikaasaga mõlemad Omega Marine Forte+ kapsleid. See on hea kindel valik. Edu Teile edaspidiseks!
30-nädala võitja Helgi P. Valgamaa Valisin Natural Pharmaceuticals toidulisandid, kuna Teie poolt pakutavad tooted on kõrge kvaliteedi ning soodsa hinnaga. Omega 3 rasvhapete positiivsete mõjude loetelu on pikk; aitavad kaasa ajutegevusele,vähendavad vananemisnähtusid, tugevdavad südant ja soodustavad inmmuunsüsteemi korrapärast talitust. Investeerin oma tervisesse.
31-nädala võitja Ilmi S. Ida-Virumaa Kõrge kvaliteet ja hea hind. Sellel toidulisandil on uskumatult palju kasulikke omadusi, on kasulik tervisele ja avaldab positiivset mõju vananemisnähtude vähendamiseks. Kuna kalu on meie poodides väga vähe saada, siis tulebki lisaks kasutada toidulisandeid. Suur tänu pakkumise eest ja veel suurem tänu kingituse eest. Tänan!
32-nädala võitja Silvi L. Pärnu Olen tarvitanud Natural Pharmaceuticals toidulisandeid aastaid. Olen 82-aastane ja tunnen end üldiselt hästi. Tarbin Omega Marine Forte+ kalaõlikapsleid, Vitamiin K2+ ja ka FlexiMed’i. Usaldan seda firmat ja tellin regulaarselt otsekorraldusega. Alati on kaasas meeldiv kingitus; kas aastane D- või C- vitamiini kogus. Sõbraliksuhtluskollektiiv.
33-nädala võitja Ester T. Hiiumaa Mul on kuus aastat kogemusi Teie toodete kasutamisega. Olen väga rahul, et saan osta korraga terve aasta varu. Olen õnnelik, et ei pea nõutult apteegis leti ees seisma ja mõtlema mida osta. Teie selgitused on piisavad ja valik on parim. Regulaarne Omega Marine Forte+ tarbimine aitab meil eakana tegus olla.
34-nädala võitja Olga O. Põhja-Sakala Olen käinud loengutel, kus on räägitud, kui oluline on eriti vanematel inimestel Omega 3 tarbimine. Olen 72-aastane ja tean, et see aitab parandada nii mälu kui mõtlemisvõimet. Elan maal ja mul on võimalus viibida palju värskes õhus, aga pole võimalik süüa päevast soovituslikku kogust rasvast kala. Oma tervisele mõeldes, tellisingi Teie kalaõli.
35-nädala võitja Eevi T. Sääre küla Olen 80+ ja arvan, et pean oma tervist turgutama. 1) Kolm kärbest ühe hoobiga; Omega Marine Forte+ mõjub soodsalt minu mälule ja mõtlemisele, sest lahendan pidevalt kolme ristsõna ajakirja. Metsas kõndides hoiab südametöö rütmis ja hoiab silmanägemise terava metsas seeni otsides. 2) Omega Marine Forte+ on mulle nüüd väga soodsa hinnaga. 3) Kindlasti mõjutas toidulisandi ostu ka tasuta kingitus, kohvimasin koos tassiga. Mul on väga hea meel nii toidulisandi üle kui ka kohvimasina üle, mida mul enne ei olnud. Aasta aega olen tarvitanud Vitamin K2+ koos Vitamin D+. Hea kui sul on oma hambad suus ja rattaga trenni tehes luud ja liigesed vastu peavad.
36-nädala võitja Enn K. Elva Olen kasutanud ka teiste firmade D3 Oomega toidulisandeid ja seega olen teinud järelduse, et Natural Pharmaceuticals toidulisandid on kõige loodussõbralikumad, naturaalsed ja geelkapslitena ei jäta nad suhu järelmaitset. Neis on rohkem kasulikke aineid, kui teistel firmadel. See tegigi minus otsuse valida just Omega Marine Forte+ kapslid.
37-nädala võitja Aet L. Haabneeme Luud ja kogu luustik muutuvad vananedes nõrgemaks. K2+ vitamiin on topeltjõud luude tervise eest hoolitsemisel. Mulle meeldib ettevõtte filosoofia. Terviseuuringutele tuginevalt toetavad toidulisandid ajutegevust, avaldavad positiivset mõju vananemisnähtudele ja aitavad kaasa südametegevusele. Positiivne mõju on ka meeleolule ja vaimsele tervisele, silmade tervishoiule ja nägemisele. Soodustav lihaste ja immuunsüsteemi tööd. Sobib ka imetavatele emadele.
38-nädala võitja Ants T. Tõravere Olen selles eas, et tuleb järjepidevalt oma tervise eest hoolitseda. Seetõttu pälvisid mu tähelepanu Natural Pharmacuticalsi looduslikel komponentidel põhinevad tooted. Pakutavatel toidulianditel on palju kasulikke omadusi, mis vastavad minu organismi vajadustele. (ProLetto Plus, FlexiMed). Kuna Natural Pharmaceuticals toidulisandid aitavad minu tervisega seotud probleeme ennetada, siis hakkasin kasutama neid tooteid.
39-nädala võitja Ingrid Maret J. Tallinn Tere. Olen kauaaegne Natural Pharmaceuticals klient ning veendunud Teie toodete kasulikkuses ja vajalikkuses. Muidugi võib ka seni Teilt tellitud tooteid apteegist osta retseptivabalt, kuid teades Teie toodete kõrget kvaliteeti, olen eelistanud Teie saadetisi. Muuseas imponeerib mind väga positiivselt Teie saadetiste pakendamise esteetilisus ja kunstipärane ilu. See tekitab kuidagi väga lähedase sõbra meeldivalt sooja tunde. Olen juba peaaegu 90-aastane ja kahjuks raskelt haige. Kuid loodan jätkuvalt kasutada Teie tooteid, kuna tunnen neist suurt abi. Aitäh.
40-nädala võitja Ülle L. Viljandi Valisin hetkel FlexiMedi, sest see toode on naturaalne lõhe luudest, mida inimese organism omastab hästi ning kuhu on lisatud ka C-vitamiin ja kollagen. Varem võtsin neid eraldi, aga Teie toode on parim, et säilitada hea tervis ka vanemas eas. Tänud Teile!!!
41-nädala võitja Ivi K. Tallinn Olen kasutanud korduvalt Omega Marine Forte+. Mulle see toidulisand sobib. See on vajalik minu organismile. Tähtis on ka see, et tootmisel kasutatakse puhtaid, ohutuid ja värskeid looduslikke komponente. Nüüd lisasin ka toidulisandi FlexiMed. Olen küll aktiivne liikuja ja füüsilise töö tegija, aga mõnikord saan aru, et liigesed on valusad. Soovin toetada oma liigeseid, lihaseid ja luid. Ja just FlexiMed sisaldab vajalikke aineid, komponente. Ja Natural Pharmaceuticals pakkumised, kättetoimetamise ja tasumise süsteem on head.
42-nädala võitja Maie O. Märjamaa Teie firma on usaldusväärne. Olen juba kaua teie tooteid kasutanud, tervis on normaalne, pole halba mõju nagu räägitakse mõnede muude toodete kohta. Sobib osaline makse, kingitused. Olen rahul. Isegi maksete hilinemise puhul saab telefoni teel kokku leppida ja uue makseaja leida.
43-nädala võitja Olev L. Tartu Lugupeetud Jonas Törnquist ja Teie tore ja lahke kollektiiv. Mäletan, et lapsest saati anti võimalusete piires lastele ja ka vanemad võtsid ise kalamaksaõli. See ei olnud maitsev, aga pidi võtma. Hiljem on tulnud turule nii vedelaid kui ka tablettidena maitsestatud variante, kuid need ikka ei maitsenud väga. Aga Omega Marine Forte+ ilmumisega Eesti turule muutus see toidulisand meile väga kasutussõbralikuks. Mäletan, et esimesena sai vist posti teel tasuta saadetis soetatud. Ja selle prooviga saigi alguse meie koostöö teie kollektiiviga kes hoolitseb regulaarselt meie varude eest. Samuti võtame iga päev ka FlexiMedi, Vitamin K2+ ja Multivitamiine. Oleme abikaasaga terved kui purikad. Täname Teid südamest.
44-nädala võitja Nora T. Tartu Olen Teie klient 10 aastat, kui mitte kauem ja meie suhted on olnud väga head ja olen Teilt palju tellinud (Omega Marine Forte+, FlexiMed, Vitamin K2+, Vitamin D+, Vitamin C+ jt.). Kuna olen jõudnud 91 eluaastani ja suudan veel käia kontserditel, suvel metsas seeni ja marju korjamas, loen palju ja sõidan autoga, siis võib arvata, et kui ma ei kasutaks Teie poolt pakutavaid tooteid, ma ei oleks sellise tervise juures. Kõik Teie inimesed on väga viisakad ja kannatlikud, peavad kõike meeles ja on täpsed tellitud toidulisandite väljasaatmisel.
45-nädala võitja Reet Õ. Keila Mõned aastad tagasi leidsin postkastist pakkumise OmegaMarine Forte+ toidulisandile. Vaatamata paljudele teistele pakkumistele, tekkis Teie firma vastu usaldus ja tellisin. Olen siiani tellinud mitmeid Teie tooteid ja siiani olen väga rahul ja sellele firmale truuks jäänud. Muidugi rõõmustavad ka kingitused ja hind. Tänan ja edu Teile!
46-nädala võitja Willem I. Jõhvi Natural Pharmaceuticals toidulisandid on usaldusväärsed tooted, mille mõju tunnen enda peal. Olen süstemaatiline tellija ja ei ole kahetsenud valikut. Teie tooteid olen soovitanud ka teistele, kes on hakanud Teie klientideks ning on samuti veendunud Teie toodete usaldusväärsuses- eriti ProLetto.
47-nädala võitja Väino K. Rakvere Kasutan Natural Pharmaceuticals toidulisandeid juba mitmeid aastaid. Olen saanud oma terviseprobleemidele leevendust ja võib öelda et isegi vabanenud osadest tervisega seotud muredest. Kasutan neid toidulisandeid jätkuvalt edasi ja olen väga rahul.
48-nädala võitja Viive P. Puhja Olen väga palju terviseprobleeme ületanud. Seetõttu hoolin oma tervisest ja olen seda usku, et Teie poolt pakutavad tooted on tõhusad ja aitavad leevendada puudujääke organismis. Seetõttu tarbin neid ka edaspidi ja soovitan neid ka teistele oma sõpruskonnas.
49-nädala võitja Eve N. Valga Tänan Teid kallid Natural Pharmaceuticals loojad ja töötajad, et pakute meile kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid ja vitamiine. Just Teie heade ja kvaliteetsete toodete pärast olen Teie klient ja jään ka edaspidi Teie kliendiks. Hakkasin kasutama Vitamin K2+, see on täiesti looduslik ja väga oluline vere normaalsele hüübimisele ja tugevatele luudele. Olen kindel, et terve inimese saladus ongi puhastes veresoontes ja K-vitamiin seda teebki. Tunnen ennast palju tervema ja tugevamana. Soovitan K2 kõigile, kes soovivad kvaliteetselt ja tervelt elada. Kavatsen hakata kasutama ka Teie teisi tooteid. Olen kuulnud väga palju head FlexiMedi kohta. Samuti soovin kasutada OmegaMarine Forte+ kalaõlikapsleid. Kalaõli on meile kõigile ju väga oluline ja vajalik, eriti südamele. Kapsleid eelistan seetõttu, et tänu neile ei tunne ma ebameeldivat kala maitset. Tänan Teid veel, et olete andnud mulle võimaluse hoolitseda enda ja oma lähedaste eest nii heade ja kvaliteetsete toodetega. Jõudu ja edu Teile Teie tegemistes ja et toidulisandeid ja vitamiine ikka jaguks kõigile.
50-nädala võitja Eda A. Intsu küla Olen kasutanud Teie poolt pakutud toidulisandeid juba mitu aastat. Tunnen, et need on minu tervist toetanud. Olen oma vanuse kohta üsna aktiivne. Kõnnin iga päev metsaradadel ja ei kasuta igapäevaseks liikumiseks linnatransporti. Eelmine aasta kõndisin 3,6 miljonit sammu. Naudsin seda, et tulen toime aia- ja tubaste töödega. Tänan Teid!
51-nädala võitja Helju H. Tallinn Olen aktiivse eluviisiga pensionär, kellele meeldib teha pikki kepikõnni retki ja sõita jalgrattaga üsna pikki vahemaid. Lugeda meeldib ja televiisor on ka tihe seltsiline. Olen juba pikka aega olnud Natural Pharmatceuticals klient. Nende esimene pakkumine tuli väga õigel ajahetkel. Tundsin, et olen oma liigestega hädas ja silmanägemine ka hakkab õiget teravust kaotama. Loodan, et mõistusega on siiski ikka veel päris hea seis. No ega ise ei oska selle kohta väga adekvaatset otsust teha, aga väga loodan, et see nii on. Lugesin nende infot toodete kohta ja tellisin OmegaMarine Forte+ ja FlexiMed. Tundub, et maailm on nende kasutamise tulemusena jälle paremaks kohaks muutunud. Jätkan kasutamist, see on seni ainult kasu toonud!
51-nädala võitja Helju H. Tallinn Olen aktiivse eluviisiga pensionär, kellele meeldib teha pikki kepikõnni retki ja sõita jalgrattaga üsna pikki vahemaid. Lugeda meeldib ja televiisor on ka tihe seltsiline. Olen juba pikka aega olnud Natural Pharmatceuticals klient. Nende esimene pakkumine tuli väga õigel ajahetkel. Tundsin, et olen oma liigestega hädas ja silmanägemine ka hakkab õiget teravust kaotama. Loodan, et mõistusega on siiski ikka veel päris hea seis. No ega ise ei oska selle kohta väga adekvaatset otsust teha, aga väga loodan, et see nii on. Lugesin nende infot toodete kohta ja tellisin OmegaMarine Forte+ ja FlexiMed. Tundub, et maailm on nende kasutamise tulemusena jälle paremaks kohaks muutunud. Jätkan kasutamist, see on seni ainult kasu toonud!
52-nädala võitja Mare U. Ida-Virumaa Kuna olen 75 aastane, siis arvan, et ma ei saa igapäevasest toidust organismile kõiki vajaminevaid vitamiine piisavalt. Punast kala ma ei armasta, aga valget kala saan periooditi kui on püügi aeg ja pealegi pean kala järgi kaugele sõitma. Alates FlexiMed kasutamisest tunnen, et mu puusaliiges ei ole enam nii tundlik kui teen 2 korda päevas koeraga 2-3 km jalutuskäike. Ühesõnaga vitamiinid-toidulisandid on vananevale organismile vajalikud.
53-nädala võitja Aita K. Jõgeva Kuna minu lapsed kinkisid mulle 2019 aastal sünnipäevaks Teie OmegaMarine Forte+ aastatellimuse, siis olen juba seda tarvitanud ja tunnen, et see on mu tervisele väga hea. Olen tootega väga rahul. Kusjuures see on ka taskukohane, lihtne tarbida ja on alati käepärast võtta. Tunnen tootest positiivseid mõjusid. Soovitasin ka oma õel tellida. Tellisin 2021 uuesti OmegaMarine Forte+ ja nüüd on jälle olemas aastavaru. Suurepärane toode. Aitäh!
54-nädala võitja Larissa L. Tootsi Need aitavad kaasa südame normaalsele toimimisele ning tasakaalustavad toitumist. Toidulisandid võimaldavad pakkuda organismile vajalikke happeid. OmegaMarine Forte+ on kergesti neelatavad kapslid. Asetasin purgi köögilaua kõrvale esmavajalike asjadega koos, (sool, pipar, suhkur) mida igapäev kasutan ning mis on nähtaval kohal. Igal hommikul koos kohvi, tee või mahlaga on kerge kasutada. Soovitan kõigil inimestel kasutada toidulisandit OmegaMarine Forte+ ja kindlasti hoida enda immuunsust ja tervist.
55-nädala võitja Silvi R. Lustivere Ma olen klienditeenindusega rahul. Tellimine on väga lihtne ja kiire, ei mingit paberimäärimist. Juhul, kui on aga aeg tellida, siis tuletatakse meelde. Samuti on eeliseks asjaolu, et maksed jagatakse klientide huvides osamakseteks. Olen väga rahul ja tellin edasi. Tänan!
56-nädala võitja Anneli B. Kalme küla Mulle on väga hästi sobinud Omega Marine Forte, selle mõju avaldus kiiresti. Kuna tööpäevad on kaupluses pikad, siis tellisin immuunsuse toetamiseks omega3 rasvhapetel põhineva toidulisandi, et energiat jaguks terveks päevaks. Arvan, et selle mõju kiirendas ka ainevahetus protsessi. Arvasin alati, et sain vajalikud happed toidust kätte, kuid praegu tundub, et mitte piisavas koguses. Tänu Omega Marine Fortele on enesetunne väga hästi paranenud, vähendades ka stressi.
57-nädala võitja Karin M. Tallinn Natural Pharmaceuticals tooted äratavad minus usaldust oma puhaste toorainetega. Olen veendunud, et need on võrreldes teiste tootjatega rohkem läbimõeldud tooted ja toorained on tõesti kvaliteetsed, nagu firma lubab. Olen selle firma erinevaid vitamiine palju kasutanud, jään alati rahule, kasutan ka edaspidi. Oma kliente oskab firma hästi kohelda, alati mõnus ja viisakas teenindus. Ja vahvad läbimõeldud kingitused, mis viitavad tervislikule eluviisile. Ja meeldib, et pakkumised tulevad postiga paberkandjal.
58-nädala võitja Oliver K. Kuressaare Kuna elu on mind viinud spordimaailma kus on esmatähtis liikumine ja kvaliteetne toit. Et keha saaks vajalikus koguses kvaliteetset toitu, on väga vajalik toidu käitlemine ja puhtus. Kõik need kvaliteedinõuded ühtses tervikus on Natural Pharmaceutical toodetes. Nende toidulisandid on kvaliteetsed ja neis on palju kasulikke omadusi, mis hoiavad inimesi tervena ja elurõõmsamana.
59-nädala võitja Silvi V. Mammaste küla Olen Natural Pharmaceuticalsi tooteid kasutanud mitmeid aastaid, sest usaldan seda firmat. Jõudnud aastatega üle keskea, otsisin haigetele liigestele abi ja kasutasin terve aasta Fleximed tablette. Niipea kui aastavaru otsa sai, tundsin vajadust jätkata – sellest toidulisandist on abi. Kui lugesin MemoComplex tootest, mõtlesin, et see on just mulle, sest üha sagedamini veab mälu mind alt. Loodan ka sellest lisandist abi leida.
60-nädala võitja Viivi R. Erala küla Rasvased kalad on rikkad oomega-3 rasvhapete poolest ja avaldavad meie tervisele mõju. Meie organism ei suuda ise oomega-3 rasvhapet toota. Kuna ma ei söö piisavalt rasvast kala, siis otsustasin tarbida just Natural Phramaceuticals toidulisandeid, sest neil on hea hind, kõrge kvaliteediga tooted ja taskukohaste osamaksetega tasumine. Olen klient juba aastaid.
61-nädala võitja Reinald-Johannes T. Tallinn Olen kindel, et minu valitud toidulisandid; OmegaMarine Forte+, FlexiMed ja Proletto Plus on aidanud mul, 91-aastasel hoida tervist sellisena, et suudan iseseisvalt eluga hakkama saada. Natural Pharmaceuticalsi personaliga suhtlemine on asjalik, toidulisandite kättesaamine mugav.
62-nädala võitja Sirje S.S. Paasvere Mugavas pakendis, aastane kogus just mulle vajalikke vitamiine, mugav tasuda kuna saan ise valida kas teen ühekordse makse või igakuiselt, see tähendab et väikesed igakuise maksed pole kurnavad ka meie pere eelarvele. Ka kohaletoimetamine on kiire ja mugav. Ja peamine, et klienditeenindajad kellega olen telefonis suhelnud on väga viisakad ja meeldiva olemisega!
63-nädala võitja Arne T. Sorve küla Olen aastaid tarvitanud Natural Pharmaceuticals toidulisandeid ja soovitanud seda ka tuttavatele. Lai valik, soodsad hinnad ning koju kättetoimetamine on tänapäeval väga olulised. Loodusliku päritoluga tooted hoiavad mind tervena ja reipana. Soovin Teile edu ka edaspidiseks!
64-nädala võitja Lea K. Tallinn Olen juba aastaid tellinud OmegaMarine Forte+ toodet, sest tean, et see on minu tervisele kasulik. Olen juba üsna eakas ( 82.a) ja vajan tuge toidulisanditest. Kasulikud oomega-3 rasvhapped annavad jõudu minu südamele, silmadele ja hoiavad minu kõrget kolesteroolitaset normaalsel tasemel. Tähtis on ka see, et nad on kontrollitud kõrgel tasemel ning, et neid on väga hea neelata. Meeldib väga, et tellitud pakk tuuakse lausa ukse ette koju ära.
65-nädala võitja Maret P. Toila Kuna olen juba üle 60-ne aasta vana on vaja enda eest rohkem hoolitseda. Loodan, et organismil on lihtsam toidulisanditest vajalikke ja kasulikke aineid kätte saada. Natural Pharmaceticals toidulisanditel on koostis alati põhjalikult lahti selgitatud. Toidulisandite kättetoimetamine on väga mugav. Aitäh Teile.
66-nädala võitja Elvi M. Alutaguse Kuna olen päikese kiirgusele allergiline, pean kasutama D-vitamiini toidulisandit. Kuna olen vanuses 60+, siis pean organismi toetama ka teiste toidulisanditega, nagu Vitamin K2+, OmegaMarine Forte+ ja Fleximed. Nende toidulisandite tarbimisega tunnen ennast energilisemalt ja põlve valud on vähenenud.
67-nädala võitja Mare M. Tallinn Olen Natural Pharmaceuticals toidulisandeid juba pikka aega kasutanud. Esimesena tellisin OmegaMarine Forte+. Hetkel kasutan veel Vitamin K2+. Otsustasingi veelkord tellida OmegaMarine Forte+, kuna see sisaldab oomega-3 rasvhappeid ja D- vitamiini. Tänu nende toidulisandite kasutamisele on mul kahel viimasel aastal kõik tehtud vereanalüüside näidud ideaalselt korras. Tänan, et Te hoolitsete meie tervise eest.
68-nädala võitja Ljudmila J. Raplamaa Natural Pharmaceuticals on meie tervise usaldusväärne partner. Toidulisandid on minu jaoks ideaalsed. Olen Natural Pharmaceuticalsi toidulisandeid juba pikka aega tellinud. Toodete koju toimetamine on suureks eeliseks. Olen Natural Pharmaceuticalsiga väga rahul, sest olen toodete hinna ja kvalideedi suhtega rahul.
69-nädala võitja Svetlana K. Tallinn Valisin Natural Pharmaceuticals tooted, kuna ma olen nendes kindel. Kasutan Teie tooteid juba rohkem kui aasta. Kasutades teie toidulisandeid, tunnen end suurepäraselt. Vaatamata sellele, et töötan kokana ning seisan päevast päeva püstijalu, ei tunne ma enam ebamugavust oma liigestes ja ma ei ole enam nii väsinud. Suur, suur aitäh Teile, et muretsete inimeste tervise eest!
70-nädala võitja Evgeni I. Sak Olen juba üle 80 aastane mees, kuid õnneks suudan veel aktiivset elu elada – juhin autot, toimetan kodus, aias, kasvuhoones, hoian ennast kursis Eesti ja maailma asjadega. Internetti kasutan igapäevaselt. Selles kindlasti on oma osa toidulisanditel, millest juba ammu pean lugu. Viimasel ajal olen eelistanud Natural Pharmaceuticals toodete kasutamist tänu nende kvaliteedi, õige suunitluse ja tellimise mugavusele.
71-nädala võitja Aita A. Oru küla Olen kasutanud Natural Pharmaceuticals tooteid juba mitu aastat ja selle brändi tooted on hakanud mulle meeldima. Tervis on paranenud ja otsustasin, et ei ole mõtet toidulisandeid pidevalt vahetada kui antud tooted sobivad. Praegu kasutan Vitamin K2+ ja Vitamin-C+. Nüüd hakkan tarvitama Fleximed’i – Seal tundub olema kõik mis vajan. Tervitustega!
72-nädala võitja Anne L. Sadala Leidsin, et keha vitamiinidega toetamine on väga oluline. Toidulisandite võtmine toimib minu jaoks ideaalselt. Natural Pharmaceuticals on oma klientide jaoks alati olemas ja nende tooted on taskukohased. Minu vanuses tuleb oma tervise eest hoolt kanda. Pärast Teie toodete proovimist, tundsin positiivseid mõjusid. Tarbin praegu Vitamin K2+, D3- vitamiini ja Fleximed’i. Viimast olen juba üle aasta tarvitanud. Sobib minu liigestele, luudele ja lihastele, sest liigun vähe.
73-nädala võitja Janika K-V. Valga Valisin enda lastele Teie OmegaMarine Junior+ just seetõttu, et need on meeldiva maitse ja ahvatleva kujuga. Väike kingitus koos aastase varuga oli väiksemale lapsele suureks rõõmuks. Ise tarbin Multivitamina+ ning mees hakkas lisaks FlexiMedi võtma. Väga meeldiv teenindus ning pakk toodi lausa tuppa.
74-nädala võitja Anne U. Rapla Minu abikaasa on juba pikemat aega hädas oma liigestega. Seni need probleemid mind ei puudutanud, kuid nüüd on ka minul tekkinud liigeste probleemid. Postkasti potsatas fleximedi pakkumine, see pakkus huvi. Kuna ma ei ole kunagi niimoodi tellinud, siis pidasin nõu ka oma perearstiga, kes leidis, et toidulisandi koostis on igati sobilik. See andis mulle ja kaasale julguse tellida. Kaup käes ning nüüd vaatame, kas on mõju. Tänud kiire tarne eest ja jõudu teile!
75-nädala võitja Maia L. Mulgi vald Kui Teiepoolne pakkumine mulle tehti, arvasin, et on õige kalaõli tarbima hakata ja ma ei kahetse. Tulemuse kohta oskan pikema tarvitamise järel öelda. Aga praegu võtan iga päev 2 kapslit. Üks tähelepanek: Kui ma annan oma kassile viinerit, siis seda ta ei söö. Aga kalaõli kapsleid nätsutab päris hoolega. Niiet aus kaup.
76-nädala võitja Ulvi L. Kuressaare Olen varemgi midagi tellinud. Mulle helistati ja ma otsustasin hakata toidulisandeid tarvitama. Tarbin vähe kala ja kuna OmegaMarine Forte+ sisaldab kalaõli ja toidulisand on kergesti neelatav, otsustasingi selle kasuks. Usun, et tarbides OmegaMarine Forte+ kapsleid, aitavad need kõike kalas sisalduvat veidikene asendada. Ma külastan ka Maxima kauplust kõige rohkem. Püüan mõnikord ka kala osta, kuid seal müüdav kala on minu jaoks kallis.

Kutsume osa võtma meie konkursist.

Võid võita 40 EUR väärtusega kinkekaardi ostudeks Maximas!

Ära kõhkle ja KÜLASTA KONKURSI VEEBILEHTE