Konkursi tulemused


Uhkusega edastame meie konkursi Võitjate nimekirja.

Nii vastasid na konkursiküsimusele

1-nädala võitja Bruno T. Tallinn Kannan enda eest hoolt ja proovin kasutada ainult seda, mis on mu kehale parim. Natural Pharmaceticals tooted on täpselt need, mida vajan. Selle brändi toidulisanditel on uskumatult palju kasulikke omadusi, nii et pole ime, et otsustasin just nende toidulisandite kasuks.
2-nädala võitja Helju T. Pärnu Olen selle firma toidulisandeid pidevalt kasutanud.On tunne, et need sobivad minu
tervisele. Olen 82-aastane ja kaebusi pole. Hiljuti olen hädas õhtuti magama jäämisega. Hea tunne, kui on kodus vajalik hulk „miine” ja ei pea mööda apteeke käima. Suhtlemine selle firmaga on tip-top- korrektne ja mugav.
3-nädala võitja Kalle O. Tallinn Vanuse kasvades peab rohkem mõtlema oma tervise peale. Eriti tähtis on see siis, kui eelnevas elus pole tervisekäitumises väga eeskujulik olnud. Mind suunas tervislikuma eluviisi juurde Natural Pharmatseuticalsi pakkumine ja nüüd olen nende tooteid juba aastaid edukalt oma tervise heaks kasutanud. Olen rahul toodete positiivse toimega ja soovitanud neid ka abikaasale ja sõpradele. Meeldivaks boonuseks on väga soodsad püsikliendi pakkumised
4-nädala võitja Taimo K. Pärnumaa Nende toidulisandite tutvustus oli sisukas ja mind veenev. Ilma nende „abilisteta” minu organismi töö hästi ei toimi. Seega olin valmis neid tarbima ja seda nüüd juba kuskil aasta jagu. Olen nende kasulikkuses veendunud ning minu tervis on korras, enesetunne hea ja olen positiivne- tuju on iga päev hea. Töö- ja eluenergia näitajad on suurepärased. Isegi gripp pole mind murdnud-järelikult immuunsussüsteem on tasemel. Igal juhul tarbin edasi. Tänud Teile! Olge terved ja tervitatud
5-nädala võitja Helju-Silvia H. Kuressaare Olen olnud firma klient pikemat aega ja leian, et need tooted on mulle vajalikud ja kõige tähtsam- tean, et see on aus kaup. Mulle meeldib toodete tutvustus, helistaja meeldiv suhtumine (mitte vägisi pähe määrimine). Ja loen plussiks järelmaksu võimaluse.
6-nädala võitja Lille-Õie J. Tori Olen endine meedik ja olen kuulnud küllaltki palju Teie poolt valmistatud toidulisandite tähtsusest ja väärtusest. Peale selle on Teil väga innukad ja imehead klienditeenindajad kes teevad asja nii selgeks, et sa pead kohe kõike võtma nii tõsiselt ja tellima. Jõudu tööle!
7-nädala võitja Vaike J. Lääne-Virumaa Olen olnud juba aastaid Omega Marine Forte+ toidulisandi tarvitaja. Peaaegu olematuks on muutunud talvised külmetushaigused. Kuna olen ka südamehaige, siis igal hommikul 2 kapsli tarbimine on südame töö palju kordi tugevamaks teinud. Praeguse seisuga ma küll ei loobu nende kapslite kasutamisest. Aitäh Teile nende meeldivate elamuste pakkumise eest!
8-nädala võitja Liivi P. Paide Lai toidulisandite ja vitamiinide valik, hea ja mugav. Kõik ühest kohast. Hea võimalus arveid tasuda hajutatult, igakuiselt. Tooted hea kvaliteediga. Edu Teile!
9-nädala võitja Niina T. Harjumaa Natural Pharmaceuticals toodete valimise põhjuseks on väga mugav maksmisviis ning kapslid sisaldavad mitut ainet koos. Ei pea võtma erinevaid kapsleid eraldi. Suured tänud tootjatele!!
10-nädala võitja Viktor L. Himma küla Mulle ei ole silma jäänud paremaid pakkumisi, kui on Teie firma omad. Jätkake samas vaimus! Teile kõike head soovides ja tugevat tervist!
11-nädala võitja Karin H. Valgamaa Olen kasutanud Natural Pharmaceuticals toidulisandeid, sest need on väga väärtuslikud, kuna tean, et on puhas toode. Olen Teie klient juba mitu aastat ning kasutan ka edaspidi Teie toidulisandeid.
12-nädala võitja Anne K. Kunda Tere! Eks oma väärikas eas (75) olles enam-vähem tervisega rahul tahaks ikka, et ka tulevik ei tooks endaga kaasa halbu üllatusi, seega teostan profülaktikat ja usaldan just Norras toodetud toidulisandeid. Tänud Teile.
13-nädala võitja Milvi K. Põlgaste Mina tellin Natural Pharmaceuticals toidulisandeid sellepärast, et mul on usaldus selle firma suhtes. Olen kaua tarvitanud selle firma tooteid ja tunnen, et nendest on kasu.
14-nädala võitja Helju S. Lääne-Virumaa Tarvitan Teie firma mitmeid toidulisandeid juba mitu aastat ja olen nendega väga rahul. Olen
neid soovitanud ka oma tuttavatele. Olen nende toimet näinud enda peal ja tarvitan neid ka edaspidi. Nii Omega Marine Forte+, vitamiine C, D, K2+, kui ka FlexiMed toidulisandeid. Suur tänu Teile!
15-nädala võitja Siiri P. Pärnu Ma kasutan toidulisandeid K2+ ja D-vitamiin alles aasta aega. Tahtsin teha midagi oma luude
heaks ja olen siiani väga rahul. Nüüd saan paremini liikuda ja võin jälle kauem püsti seista. Soovitasin enda eakaaslastele ja ka noorematele, et ennetada luude valusid.
16-nädala võitja Ludmilla L. Tartu Ma valisin just Natural Pharmaceuticals toidulisandid, sest mulle tundub, et need on valmistatud puhtas looduses, kemikaalidest vabadest ainetest ja et need aitavad kaasa minu tervise heaolule. Olen neid tellinud eelnevalt ja tellin ka edaspidi. Pealegi on mind teenindav kollektiiv alati väga meediv olnud. Suut tänu neile. P.S. ka minu abikaasa on samuti minuga ühel nõul ja tellime mõlemad neid toidulisandeid.
17-nädala võitja Jaano J. Võru Minule isiklikult tundub Natural Pharmaceuticals hetkel turul olevatest toidulisandtest kõige mõistlikum ja taskukohasena hinnaga ja usun ka kvaliteedisuhtesse. Lisaks tehakse häid pakkumisi (erinevaid toidulisandeid), ilusaid ja vajalikke kingitusi pluss soodustusi.
18-nädala võitja Lemmi R. Haapsalu Olen toidulisanditega rahul. Olen neid tarvitades tundnud enda tervist paremana vastavale sellele, millist lisandit tarvitan. Ise ma pole Norras käinud, aga olen kuulnud, et Norra on keskkonnateadlik ja puhas riik. Seetõttu usun, et Norra tooted on kvaliteetsed. Ka teenindus ja toodete saatmine on sellisel tasemel, mida me kõik hindame.
19-nädala võitja Agnessa S. Tallinn Natural Pharmaceuticals todulisandid valisin sellepärast, et sain piisavalt arusaadavaid reklaame, mis seletasid hästi erinevate toidulisandite vajadust. Samuti on erinevaid maksevõimalusi ja kuller toob toote koju kätte. Olen tellinud 2 toodet, millest ühe eest maksin igakuiselt ja teise toote eest tasusin aasta koguse ühe korraga. Meeldiv on ka saada lisaks kingitusi.
20-nädala võitja Valentin R. Tartu Ma uusun neisse ja minu hinnangul on nad kõrge kvaliteediga. Asjaolu, et need toidulisandid tulevad Norrast, kinnitab veelgi, et tegemist on väärt tootega. Mulle meeldib võimalus osta terve aasta varu korraga ja maksta osade kaupa.
21-nädala võitja Maimu L. Tallinn Valisin Natural Pharmaceuticals toidulisandid sellepärast, et nad sobivad minu organismile ja teiseks Teie paindlik maksmisviis sobib väga minu vanusele pensionärile. Saan mitmeid toidulisandeid tellida pika maksmisaja tõttu. Meeldivad ka Teie põhjalikud selgitused iga toote kohta ja lühikirjeldused paljude erimaade inimestest, kes on rahul Teie toodetega. Ka hinnasoodustus on väga vastuvõetav. Suur tänu kohvimasina eest.
22-nädala võitja Elle J. Tallinn Olen Teie firma mitmeid toidulisandeid juba pikemat aega tarvitanud ja pole siiani olnud põhjust neis pettuda. Olen 85-aastane ja ja saan siiani kõikide oma igapäeva eluks vajalike toimetustega piisavalt hästi hakkama. Seepärast arvan ja loodan, et sellele on positiivselt kaasa aidanud ka Teie firma toodangu tarbimine, millega ka tulevikus meelega jätkaksin. Tänan Teid.
23-nädala võitja Aino A. Tõrva Süües Omega 3-6-7-9 D3 vitamiine olen täheldanud, et kaugele vaatamine on tunduvalt paranenud. Olen lühinägelik. Lahendades ristsõnu, saan võõrsõnadega vaevata hakkama. Südame kohta ei oska öelda midagi muud, kui et tuksub vapralt edasi. Küllap ka südamega on vast muutusi paremuse poole. Mina alustan teist aastat Omega tarbimist. Edu Teile tootmisel ja aitäh selle eest.

Kutsume osa võtma meie konkursist.

Võid võita 40 EUR väärtusega kinkekaardi ostudeks Maximas!

Ära kõhkle ja KÜLASTA KONKURSI VEEBILEHTE